HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se zdarma nebo využijte výhody profi registrace.
Více čtěte níže

Info o povinné registraci mobilu

Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další diskuse:
   hokejka1491  hokejka1491@seznam.cz | 15.10.2017, 20:26 | Nick | Datum | Reagovat
TO: milas
Ohledně shánění pořádného gólmana… vždyť on tu jeden poměrně kvalitní gólman byl – Hamalčík (rozhodně nechytal špatně, tedy alespoň podle mého názoru). Ten odešel, protože pokud vím, tak ho ač byl lepší, nechtěli postavit jako jedničku do zápasu.
Takže když tu dobrý gólman byl, tak ho stejně nestavěli…. S touhle pověstí se k nám žádný požene 😉
   hokejka1491  hokejka1491@seznam.cz | 15.10.2017, 20:13 | Nick | Datum | Reagovat
Pánové, nic proti tomu oslovení ´chlapi´....ale já jsem ženská Smajlík
   milas  milvrat@seznam.cz | Pelhřimov | 15.10.2017, 20:13 | Nick | Datum | Reagovat
Aha,tak to jsem nevedel,tak to je jinna a pak se tedy ptam,proc vedeni nesezene nakeho kloudneho golmana?Vzdyt to nebude dlouho trvat a lidi na ten hokej v Pejru prestanou chodit!!!!!!A to je jim fuk?
   MIKE38  | Pelhřimov | 15.10.2017, 20:02 | Nick | Datum | Reagovat
Chlapy nevím jestli by mělo význam střídat brankáře, protože jestli tam byl Stibal jak je psáno tak to je brankář béčka.Takže by to podle mě bylo z bláta do louže.
   hokejka1491  hokejka1491@seznam.cz | 15.10.2017, 18:51 | Nick | Datum | Reagovat
TO: milas
Pravda, ve stadionu problém není, jen mě ten havlíčkobrodský překvapil – minimálně ta jejich zvuková aparatura... Stadion nedělá mančaft, že jo…

To je správná otázka, proč pan trenér gólmany nevystřídal. Bylo by fajn se na to toho povolaného zeptat…odpověď by mě opravdu velice zajímala. Dle mého názoru se měl gólman střídat nejpozději po těch čtyřech rychlých gólech, nechávat ho tam potom, co takhle rychle za sebou inkasoval byla prazvláštní volba. Nicméně věřím, že trenér k tomuto neodvolání brankáře měl pádný důvod, protože pokud ho tam nechal ‚jen tak‘, tak opravdu na pozici, kterou zastává nemá co pohledávat.

Myslím si, že nejen B-tým potřebuje gólmana, co něco chytí, to je bez debat, ale zase…gólman je až ten poslední, co to má zachraňovat. Když prostě nepracuje dobře obrana, tak by v brance mohl stát třeba sám hvězdný Lundqvist (což samozřejmě přeháním) a nebyl by schopný to všechno pochytat.
   milas  milvrat@seznam.cz | Pelhřimov | 15.10.2017, 15:03 | Nick | Datum | Reagovat
To co se týče stadionů, v tom bych problém neviděl,v Pejru mame zachovalý a se vším všudy vyhovující,spíš mě zaráží fakt ,proč pan trenér včera nevystřídal golmany?Takto asi Soustal nenabyde sebevědomí,když dostane v jednom zápase 14 fíků!!! Chápe to někdo?Proč tedy toho druhého golmana nepůjčí do B-teamu,ty by nakyho golmana co aspon neco chytí,potrebovali jako sůl.
   hokejka1491  hokejka1491@seznam.cz | 15.10.2017, 13:23 | Nick | Datum | Reagovat
Jelikož můj příspěvek byl moc dlouhý, tak pokračuji tady:

Zejména si nešlo nevšimnout toho, jak silný na puku dokáže být Martin Hadrava, škodou ovšem je, že většinou nemá komu přihrát (což samozřejmě platí i o zbytku výše jmenovaných).

Konečně se dostávám k panu trenérovi. Statistiky a nějaké ty poznámky ze zápasů si jistě dělá sám, takže mu tady nebudu nějak vypisovat věci, které tam prostě byly špatně. A i kdyby tam ty chyby neviděl, což by byla u trenéra poměrně ostuda, tak minimálně vidí ty šílené výsledky, a to už by i naprostého neználka trklo, že je tam něco sakra špatně. Poměrně dost špatně.
Nicméně si myslím, že je dobré zmínit to, jak se pan trenér projevoval při oddechovém času, který si vyžádal. Člověk by čekal, že tam na ty hráče tak trochu křikne nebo že třeba bude i něco živě gestikulovat, že se je bude snažit povzbudit… tedy alespoň tohle znám z jiných zápasů vyšších soutěží – ovšem třeba se to v druhé lize dělá jinak, co já vlastně vím….

A když už jsem jednou u toho psaní, tak si ještě dovolím jednu takovou malou připomínku… Bylo by opravdu hezké, kdyby se u profilů hráčů zobrazovaly jejich fotky – někteří tam fotky sice mají, ale ty jsou staré, většina tam ty fotky ovšem nemá vůbec. Když tam ty fotky chyběly v září, tak se to dalo pochopit, protože samozřejmě byl začátek sezóny všude šrumec atd., ale teď už by se snad těch 10 – 20 minutek na vyfocení hráčů našlo, ne?

A to by bylo ode mě vše. Jakékoliv reakce jsou vítány! Hlavně tady ten hokej nenechte umřít.
   hokejka1491  hokejka1491@seznam.cz | 15.10.2017, 13:20 | Nick | Datum | Reagovat
Dobrý den přeji všem těm, kdo budou číst tento příspěvek (osobně doufám, že si jej přečte kromě fanoušků i někdo z hráčů a v tom nejlepším případě i někdo z vedení klubu).

Nejsem zrovna z těch, kteří by se rádi vyjadřovali srze komentáře na internetu, ale po včerejším zápase (14.10.2017) s Havlíčkovým Brodem, už nevidím jinou možnost než své zklamání a frustraci ventilovat jinak než tímto způsobem.

Jak to jen správně uvést, no asi takto… každému příznivci pelhřimovského hokeje, který je alespoň trochu znalý poměrů v naší skupině a vlastně našich hokejových poměrů celkově, muselo být jasné, že zápas s havlíčkobrodským Rivalem nebude procházka růžovým sadem, a že ty tři, již dlouhou dobu očekávané, body nebude lehké získat…tedy pokud někdo v hlavě vůbec tu myšlenku na tři body právě z ledu BK Havlíčkova Brodu měl.

Po poměrně brzkém příchodu na stadion – Zde už je nutná odbočka od mého původního plánu, kterým bylo se hlavně vyjadřovat k průběhu zápasu…. Nikdy předtím se mi nenaskytla šance se na havlíčkobrodský stadion podívat, a tudíž pro mne byl velkým překvapením. Už jen ten fakt, jak to na tom stadionu vypadá, mi vysílal nepříjemné mrazení po páteři...protože oproti našemu pelhřimovskému zimnímu stadionu to byla úplně jiná… jenže to je už zase zabíhání do tématu finančních prostředků a poměrů, a to je řekněme další téma… celkově stadion byl prostě úplně někde jinde (a to ještě nedošlo na samotný hokej). Konec odbočky 😊 – a usazení se na místě (které stejně ještě nebylo definitivní, protože po chvíli se všude kolem mě začaly srocovat skupinky domácích fanoušků, a co si budeme povídat…vedle nich a jejich ‚příjemných‘ komentářů na náš tým, se mi opravdu sedět nechtělo), se mi naskytla možnost vidět rozbruslení obou týmů. V tu chvíli začaly uvadat už tak mé malé naděje na to, že si nějaké body domů odvezeme…ale tak, věřit se má do té doby, než zazní závěrečná siréna, nebo ne?

Nástup do první periody mě od našich poměrně mile překvapil, dokonce i ta určitá část obrany, která má ve zvyku se plácat jen v pásmu od modré k modré, zajela několikrát hlouběji do útočného pásma. V páté minutě, dokonce naši dostali přesilovku a tím pádem taktéž dostala ta malá hrstka pelhřimovských fanoušků, kteří na zápas přijeli, šanci doufat, že prostě naši kluci ten puk havlíčkobrodskému brankáři za záda procpou. Jenže doufání bylo marné…protože na začátku šesté minuty fauloval jeden z našich a bylo to čtyři na čtyři. Pak přišel náš další faul a najednou to byla přesilovka z pohledu BK 5 na 3. V tu chvíli se začal psát velký pelhřimovský debakl. Protihráči naše kluky okamžitě potrestali, a to rovnou dvakrát během 18 vteřin. Pak sice snížil M. Hadrava po kombinaci s posilou z Jihlavy T. Mejzlíkem, ale co nám to bylo platné, když pak stejně ještě jednou do konce třetiny naši branku vymetl pukem havlíčkobrodský hráč…

Druhá třetina a hned kontaktní branka, zase úřadoval pan Hadrava. Paráda, ale ne na dlouho. Pak totiž přišlo něco, po čem se o fanouška našich pokoušely mdloby, možná i infarkt. Padly hned 4 góly (25:27; 25:51; 26:26; 26:40) – během 1 minuty nám do branky stihli nasázet hned tři, ten čtvrtý za záda našeho brankáře poslali tak, že celkově jim tahle jejich úspěšná kanonáda zabrala 1 minutu a 13 vteřin čistého herního času. V tu chvíli bylo jasné, že body nepovezeme domů ani v tom nejdivočejším snu. Náš trenér (ke kterému se dostanu ještě později) si vzal oddechový čas (opravte mě prosím někdo, pokud se pletu, ale myslím, že to bylo právě po tomto přídělu) - při pohledu na naši střídačku bylo každému jasné, že naši toho mají plné zuby. Zklamání v kombinaci s naštvaností a frustrací v jejich tvářích bylo stejně dobře čitelné, jako jsou čitelná písmena v dětském slabikáři. Shrnutí zbytku druhé třetiny? Další tři góly do naší brány, z toho jeden v trestném střílení.

Třetí třetina. To už bylo jen doufání v to, že to nebude snad ze strany Brodu dvacítka. Jeden gól jsme dali a na oplátku 4 dostali…taková nepříjemná nepřímá úměra. Co je snad ještě nutno k třetí třetině zmínit je to, že si právě autor našeho jediného gólového příspěvku této dvacetiminutovky v čase 55:05 sklepl rukavice na led, a tak trošku ručně, stručně si to začal vyřizovat s jedním z havlíčkobrodských. Pro oba to bylo 5 + dokonce, nicméně pro mě jakožto fanouška Pelhřimova to bylo ze strany M. Vysloužila takové sympatické – popral se alespoň sám, když to celý tým nedokázal.

Vím, že to beru poměrně dost zeširoka, ale bohužel to jinak neumím. Snad to až sem někdo dočetl a bude to číst i dál… 😊

Suma sumárum se za nesympatickým výkonem našeho mužstva jako celku, skrývalo totiž i několik sympatických individuálních výkonů, které je nutné vypíchnout - jmenovitě se jedná o výkony pánů Hadravy, Vysloužila a Plachého, jejichž hra se mi opravdu líbila. Zejména si nešlo nevšimnout toho, jak silný na puku dokáže být Martin Hadrava, škodou ovšem je, že vě / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
   Martin815  mart81@seznam.cz | 14.10.2017, 20:55 | Nick | Datum | Reagovat
Je čas na změnu, začal bych tím strašidlem na střídačce!
   MIKE38  | Pelhřimov | 14.10.2017, 18:30 | Nick | Datum | Reagovat
Skončila 2. třetina a ve mě už se vaří voda.At to ti ubožáci přestanou okamžite hrát nebo řeknou co se tady děje.Každopádně s hokejem končím na tohle už vážně nemám. Smajlík
   Tom7  | 08.10.2017, 21:17 | Nick | Datum | Reagovat
Včera to skutečně byla velká bída. Nebýt velmi dobře chytajícího brankáře, dostali jsme deset. A to jsem si myslel, že Písek je nejslabším týmem soutěže. Zřejmě není. Bylo pro mě velkým překvapením, jak snadno se hosté dostávali do šancí či do zakončení. S touto hrou, nevím, nevím. Po přípravě se zdálo, že aspon doma budem hodně silní, ted už ani ty góly nedáváme, je to špatný. Snad brzy přijde nějaký zlepšení, budu doufat v lepší zítřky, ale je třeba se zlepšit minimálně o sto procent, s včerejší hrou by jsme v soutěži byli asi jen do počtu.
   G.D.  | Pelhřimov | 08.10.2017, 14:30 | Nick | Datum | Reagovat
Ač nerad,musím souhlasit s kritikou.Moc jsem se na tento zápas těšil,poněvadž to bylo teprve druhé utkání,na které jsem se letos dostal,ale skončilo pro me velkým zklamáním.Viděl jsem zápas ve Ždaře,kde jsme rovněž prohráli 2:5, ale to byl proti včerejšku úplně jiný výkon,kdy jsme domácím po 2 třetiny byli důstojným soupeřem.Včera - škoda mluvit!Ještě teď jsem ohromně zklamanej!Jenom doufám,že se zase trochu zvedneme,az se uzdraví někteří hráči,protože pokud by to mělo být i ve zbytku sezóny takhle,tak potěš pánbůh!
   Martin815  | 08.10.2017, 14:10 | Nick | Datum | Reagovat
Mládež rozbitá a teď už došlo i na A-tým, připomíná mi to model z Jindřichova Hradce. Hádejte jak to asi dopadne.
   MIKE38  | Pelhřimov | 07.10.2017, 22:34 | Nick | Datum | Reagovat
Trapný ubohý výkon nic víc se k tomu nedá ani říct jedině snad každý svého štěstí strůjcem. Smajlík
   MIKE38  | Pelhřimov | 29.09.2017, 20:29 | Nick | Datum | Reagovat
Čtyři kola odehraný a už nám ujíždí vlak. Já vím někdo bude namítat,že to ještě nic neznamená, ale já jsem jiného názoru výkony nic moc kromě zápasu s Klatovy.Další věc v týmu není žádná konkurence,takže komu se zrovna ted nechce hrát,tak ví že si příště stejně zahraje.
   milinik  milinik@email.cz | Pelhrimov | 29.09.2017, 19:21 | Nick | Datum | Reagovat
Pokud je hracu malo,mame preci rezervu a to B-team,tak proc toho pan trener nevýuzije!!I tamjsou sikovný hraci.Akorat nevimproc nemajisve dresý,to jako klub na to nema?
   MIKE38  | Pelhřimov | 27.09.2017, 21:11 | Nick | Datum | Reagovat
Domací zápas a hráču jak do mariáše, co k tomu dodat radši nic. Možná by si sami hráči měli uvědomit pro koho se hokej hraje.
Smajlík
   G.D.  | 25.09.2017, 10:27 | Nick | Datum | Reagovat
Jelikož tady diskuze zatím moc nefrčí, zkusím napsat pár řádků k utkání se Žďárem. Domácí vyhráli zaslouženě, první půlku 1. třetiny jsme odehráli velmi špatně a hned to bylo po zásluze 2:0, poté už jsme se herně zvedali, ale to už holt na obrat nestačilo. Klíčové momenty byly (kromě úvodu zápasu) ještě dva. V úvodu druhé periody jsme měli v přesilovce ohromnou šanci, kdy se nám nepodařilo zasunout puk do odkryté brány a Žďár prakticky z protiútoku odskočil na 3:0 (klasický nedáš-dostaneš) a pak když konečně dáme šťastný gól na 3:1, tak hned po 11s úplně zbytečně inkasujeme. Tady se podle mě zápas definitivně lámal. Jinak to ve 14 hráčích do pole nebyl až tak špatnej výkon, od 2. třetiny se na to nechalo koukat, ale to už bylo bohužel na obrat pozdě. Tak snad to bude ve středu doma s Kolínem lepší i výsledkově! Smajlík
   MIKE38  | Pelhřimov | 01.03.2017, 21:02 | Nick | Datum | Reagovat
Tak to vypadá že nám sezona pomalu ale jistě končí Smajlík Doufám že to v pátek bude důstojné rozloučení s přijatelným výsledkem v pátek zdarec na zimáku.
   klejdy  klejdus@seznam.cz | JEMNICE | 28.02.2017, 13:21 | Nick | Datum | Reagovat
Jezdím na Pelhřimovský hokej nějakou dobu,mám tam/r/vazby.Vcelku se dá řici,že kluci předvádí kvalitní hokej/minulé a včerejší utkání tomu bylo svědkem/i když se to někdy nepovede.Ti kluci chtějí vždy vyhrát.Byl jsem v Klatovech a hráli super jen proměnit ty šance.Druhou stránkou jsou rozhodčí.Klatovům pouští zákeřnou hru.Na Pláška v Klatovech nepískl zákeřný faul na koleno,mohla pro něj ta série skonči,ale kluci jsou tvrdáci a hrají i přes bolest.Klobouk dolů,ráno jdou do práce a z práce na led.Přeji jim i vedení hodně zdaru do další série.Včerejší utkání bylo superrrrrrrrrrrrrr díky.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.