HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Dotazy | Sportovní manažer

Zobrazuji odpovědi 1 - 8 z 8 odpovědí v této kategorii celkem.

Fanda | Pelhřimov
7.9.2010, 14:40
Mluvíte o tom,že by měli mít hráči vztah ke klubu ve kterém hrají.Chtěl jsem se zeptat,zda-li jste se nepokoušeli do Pelhřimova přivézt Adama Vylíčila,který pochází z Pelhřimova?
Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů v letošní sezóně.

Odpověď:
Dobrý den, s Adamem jsme jednali, ale již na začátku letní přípravy počítal s angažmá v Kutné Hoře, kde má navíc přítelkyni.
Jirka | jirka.novák@seznam.cz | Pelhřimov
3.9.2010, 20:11
seš krypl a nečum běžte s tim zasranym hokejem do prdele když na to nemáte prachy...........

Odpověď:
Dobrý den, tato zpráva opravdu dokazuje Vaši inteligenci. Děkuji za vložený dotaz.
Pavel Dlouhý | dlouhypav@centrum.cz | Pelhřimov
26.8.2010, 11:58
Pane Žurku hokeji určitě rozumíte.Opravdu si myslíte,že s tímto kádrem který nyní máme můžeme hrát důstojnou roli ve 2 lize ??Já si to nemyslím.

Odpověď:
Dobrý den, momentálně tady je kádr, který je a ten začne i sezonu. Samozřejmě doplnění se nebráníme, ale musí to být doplnění kvalitní a které bude pro Pelhřimov přínosem. Nechceme tady střídat hráče po pěti až deseti zápasech. V druhé lize by měl být kádr co nejméně měněn a hlavně by hráči měli mít nějaký vztah k příslušnému klube ve kterém hrají. Poté se mohou dostavit nějaké výsledky.
Stransky | pelhrimov
9.8.2010, 18:34
Dobry den pane Žurek, budete dále posilovat? Co vím tak se s duklou nedohodlo vice hracu. Minulou sezonu zde hravali i juniori napr: Rašner obcas Zeleny. Je mi divne, ze nejlepe hodnoceny obrance co se tyce lidi, tak se ani nevi kde je atd. Nesnazil ste se je kontaktovat? dekuji P. Stransky

Odpověď:
Dobrý den, Rašner je již u nás do konce sezony. Honza Zelený se probojoval do prvoligového kádru Jihlavy, tudíž přichází v úvahu pouze střádavý start a to pouze když to situace dovolí.
19.6.2010, 18:58
Dobrý den,loni hrál za Humpolec Jakub Holec,který hrál několik let za pelhřimovskou juniorku.Neskusíte ho oslovit?Pár zápasů hrál i za vašeho posledního působení v Pelhřimově.

Odpověď:
Dobrý den, pamatuji si na Jakuba Holce, ale neuvažujeme o tom, že by tady mohl hrát.
JAN BRÁZDA | Honzicek.Brazda@seznam.cz | humpolec
15.6.2010, 21:13
dobrý den. víte za koho bude hrát příští sezonu, martin mařík,chci vám říct jenom že to je velká škoda že nebude hrát za pelhřimov měl sem martina maříka v oblibě.prominte že vám dávám druhou otázku ta zní.on marti mařík nechtel za pelhřimov hrát nebo ho pelhřimov nechtel za svého hráče.děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, Martin se dohodl s Jindřichovým Hradci a pro nás to tím pádem skončilo.
JAN BRÁZDA | Honzicek.Brazda@seznam.cz | HUMPOLEC
13.6.2010, 12:33
DOBRÝ DEN PANE ŽURKU CHTĚL BYCH SE ZEPTAT NA TUTO OTÁZKU BUDOU HRÁT PŘÍŠTÍ SEZONU ZA SPARTAK PEKHŘIMOV TYTO HRÁČI TOMÁŠ PLACHÝ,MARTIN MAŘÍK A LUKÁŠ POPELA.DĚKUJI

Odpověď:
Dobrý den, Tomáš Plachý je hráčem Spartaku, takže je velký předpoklad, že zde hrát bude. Zbylí dva hráči zde hrát nebudou. S pozdravem Jiří Žůrek
MAKAROV | navrc24 | šumperk
9.6.2010, 13:07
Nazdar Jiříku!Tak jak se vede?Hesky makej at to má Pelhřimov v pohodě!A už se taky ozvi! AT ŽIJOU DRACI ŠUMPERK-hlavně starší dorost! ZATÍM SE MĚJ KARLOS

Odpověď:
Ahoj Karlos. Neboj, budu makat a drž starší dorost v Šumperku pevně v rukou, tak jak ho držíš doposud. Jirka