19.02.2010
17:30
6:5
(0:1, 1:0, 5:4)
Branky a nahrávky: 29. Hájek, 41. Wasserbauer (Velecký), 44. Velecký (Wasserbauer, Hájek), 46. Hájek (Wasserbauer, Velecký), 55. Peňáz (Gregar, Staněk), 58. Staněk (Gregar) - 17. Barták (Vrátný), 51. Vrátný, 53. Barták (Hynek, Vrátný), 54. Hadrava (Doležal), 59. Bříza (Hadrava) Vyloučení: 10:10. Využití: 0:0. Počet diváků: 50. Rouhodčí: Vampola - Klouda, Křivohlavý.

ZNS: Čížek - Jan, Kabelka, Mach, Kohout, Hron, Čejka - Wasserbauer, Velecký, Hájek, Škorpík, Gregar, Peňáz, Chalupa, Staněk, Bednář

PEL: Peschout - Bříza, Litomiský, Hynek, Jelínek, Vitera, Zmek, Vrátný, Hadrava, Doležal, Barták

Jan Dvořák (trenér Pelhřimova): Odehráli jsme velice vyrovnané utkání, ale bohužel jsem prohráli. Po 2. třetině bylo skoré 1:1, ale ve 3. třetině jsme zaspali začátek a dostali 3 branky. Dokázali jsme ještě zabojovat a nakonec jsme vyrovnali. Pak jsme ovšem opět přestali hrát a dostali jsme další 2 branky. Nakonec jsme ještě dokázali snížit na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se nám již nepovedlo.