06.01.2010 | Jiří Rada | Mládež

Starší dorostenci zvítězili v dohrávce proti Kolínu

Pelhřimovští starší dorostenci nastoupili netradičně ve středu na domácím ledě proti týmu Kolína. Jednalo se tak o odložené utkání z 27.11. V první třetině toho oba celky příliš nepředvedli, ale hosté se z kraje utkání ujali vedení. Pelhřimovští mladíci dokázali ovšem na jednobrankový náskok Kolína odpovědět a do konce první periody se dokonce ujali vedení 3:1. Pelhřimovští ovšem ztrácely sílu, neboť utkání hráli pouze na čtyři obránce, ale svůj náskok dokázali udržet. Kolín se snažil utkání zdramatizovat snižující brankou na 3:2, ale sedm minut před druhou sirénou vrátil klid na hole domácích Hadrava. K důležité výhře přispěl spolehlivým výkonem také brankář Krajciger, který lovil puk ze své branky pouze dvakrát. Pelhřimovští tedy porazili Kolín 4:2.

06.01.2010
17:00
4:2
(3:1, 1:1, 0:0)
Kolín
Branky a nahrávky: 6. Jelínek (Hadrava, Vitera), 10. Krejčí (Vitera), 19. Hynek (Hanzálek), 33. Hadrava (Jelínek) - 4. Herwig (Špringel), 23. Flídr (Herwig). Rozhodčí: Miksa - Doubek, Matoušek. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

PEL: Krajciger - Bříza, Beneš, Vitera, Hadrava - Jelínek, Martínek, Krejčí - Zmek, Hynek, Hanzálek - Barták, Vrátný, Brtna - Doležal

KOL: Moravec - Filip, Svoboda, Kočí, Kadlec, Čerhúšek, Kalík - Vala, Škop, Vágner - Martínek, Semirád, Špringel - Hněusa, Herwig, Flídr - Výborný