08.11.2009 | Martin Kubíček | A-tým

Mladší dorost podlehl Kolínu

Domácí vstoupili do utkání lépe a již ve 3. minutě se ujali vedení. Pelhřimovští mladší dorostenci se snažili vyrovnat, ale kolínský brankář chytal skvěle. Na další branky se muselo čekat až do druhé třetiny. Domácí zvýšili již na 3:0 a hosté z Vysočiny se sále nedokázali prosadit. Ani ve třetí třetině se hráči Spartaku neradovali z branky a naopak kolínští další dvě přidaly. Pelhřimov tak z Kolína odjel s prázdnou.

Kolín

08.11.2009

5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 3. Minarčík (Lakatoš), 23. Jelínek, 27. Skála (Jelínek), 44. Minarčík (Lakatoš), 51. Lakatoš (Jelínek). Vyloučení: 8:8. Využití: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 24:21. Průběh utkání: 5:0.

KOL: Kubina - Novák, Skála, Nedbal K., Klaban, Levai, Hájek, Barták - Jelínek, Minarčík, Lakatoš - Hubáček, Spitzer, Chmelař - Nedbal V., Pospíšil, Pipek - Balham, Král

PEL: Novák - Rufer, Svoboda, Litomiský, Červený, Jírů, Motl - Suchý, Zajíček, Svoboda - Kubíček, Křížová, Varlamovič - Kulík, Havel, Kučera