11:00
10:5
(5:1, 3:2, 2:2)
Bulldogs Brno
Branky a nahrávky Pelhřimova: 8. Votápek (Siřiště), 9. Dvořák (Moucha), 15. Nacházel (Zadražil), 16. Šípek (Moucha, Dvořák), 16. Siřiště (Votápek), 22. Hlavnička (Kasalý), 23. Moucha (Doubek), 24. Votápek (Siřiště), 42. Kasalý, 45. Votápek (Siřiště).

PEL: Čekal - Matoušek, Jelínek, Kasalý, Hadrava, Doubek, Bella - Siřiště, Votápek, Chuchel - Nacházel, Zadražil, Hlavnička - Dvořák, Moucha, Šípek

Hosté přijeli do Pelhřimova jen s devíti hráči do pole a už před zápasem tak bylo jasné, kdo bude v utkání favoritem. Buldoci drželi se Spartakem krok jen do 8. minuty, kdy se prosadil Votápek a minutu později zvýšil na 2:0 Dvořák. Brněnští sice dokázali ve 12. minutě snížit, ale góly Nacházela, Šípka a Siřištěho stanovily výsledek po první třetině. Pelhřimovští přidali na začátku druhé dvacetiminutovky další tři góly a poté již notně polevili. Zbytek utkání se již prakticky jen dohrával.