6:4
(1:2, 2:2, 3:0)
Branky Pelhřimova: Moucha 4.

PEL:

Spartak vinou nemoci některých hráčů odcestoval do Břeclavi „jen“ se třemi kompletními formacemi. Hosté byli v úvodu zápasu lepším týmem a vypracovali si také dvougólový náskok. Břeclavským se poté povedlo snížit a do konce první části hosty přehrávali, ale vyrovnávací gól se jim vstřelit nepodařilo. Druhá dvacetiminutovka byla podobná té první. Pelhřimovští díky dvěma gólům navýšili vedení již na 4:1, ale domácím se dvěma góly povedlo opět snížit na jednobrankový rozdíl. Na začátku poslední třetiny Spartak dohrával oslabení z předchozí části, ale to se mu ubránit nepovedlo a domácím se podařilo vyrovnat. V 48. minutě pak chyboval Holec a Břeclavští se poprvé v zápase dostali do vedení. Hostující trenér Radek Šáda si poté vyžádal oddechový čas, ovšem ten Pelhřimovským nepomohl, jelikož domácí osm minut před koncem upravili z brejku na konečných 6:4. V závěru utkání pak ještě neudržel nervy na uzdě Votápek a byl vyloučen na pět minut a do konce utkání. Pelhřimov odehrál letos zatím asi nejhorší zápas a za prohru o dva góly může být ještě docela rád.