10.12.2022 | Pavel Blažek | A-tým

Poutníci se činili! Velkému Meziříčí nasypali devět branek

Pelhřimovský tým měl raketový vstup do zápasu a již ve třetí minutě vedli Poutníci tříbrankovým rozdílem. První cesta do šaten byla již za čtyřbrankového náskoku pro Pelhřimov a tento náskok se povedlo v závěru druhého dějství ještě zvýraznit dvěma slepenými brankami. Teprve ve třetí třetině začali trochu zlobit i domácí, kteří ale třemi brankami pouze korigovali náskok Poutníků, kteří také mířili v závěrečné třetině třikrát do černého. Pelhřimov zvítězil ve Velkém Meziříčí přesvědčivě 3:9, nejvíce body se blýskl Martin Vysloužil, který dva góly dal a další dva připravil. Dalšími dvougólovými střelci Poutníků v tomto zápase byli Marek Hadrava a David Šulák. Příští utkání pelhřimovského celku se odehraje u Bělé v sobotu 17.prosince, do Pelhřimova zavítá mužstvo Telče.

Velké Meziříčí B

10.12.2022
17:00
3:9
(0:4, 0:2, 3:3)

Branky a nahrávky: 53. Štěpánek (Pejchal), 56. Pejchal (Štěpánek), 57. Sobotka (Štěpánek, Pejchal) – 2. Šulák (Pospíchal, Votápek), 2. Mečiar (Machovský), 3. Marek Hadrava (Vysloužil), 14. Marek Hadrava (Vysloužil, Filip Kasalý), 39. Vysloužil (Bříza, Filip Kasalý), 40. Machovský (Martínek, Votápek), 44. Vysloužil (Filip Kasalý, Marek Hadrava), 54. Svoboda, 59. Šulák (Votápek, Svoboda)