07.01.2023 | Pavel Blažek | A-tým

Martin Hadrava se vrátil k týmu a jeho tři góly pomohly srazit Náměšť nad Oslavou!

Domácí Poutníci se v zápase rozjížděli pomaleji, skóre utkání otevřel v 7.minutě hostující Krčál, ale ještě v úvodní třetině se připomněl Martin Hadrava, jenž celou letošní sezónu absentoval díky příjemným rodičovským povinnostem. Vyrovnaný duel se lámal ve třetí třetině, kdy snajpr Martin Hadrava přidal další dvě branky a jeho návrat na pelhřimovský led tak proběhl více než stylově. Další góly v podání Tomáše Mečiara, Matyáše Machovského a Dominika Kasalého dokreslily celkový výsledek. Pelhřimov u Bělé zdolal Náměšť Nad Oslavou 6:1 a již v sobotu 7.ledna zakončí Poutníci putování základní částí Krajské ligy Vysočiny. Do Pelhřimova přijede Světlá nad Sázavou, tak pojďme domácím hokejistům vytvořit tu správnou atmosféru v souboji s tabulkovým lídrem soutěže. Zápas začíná úderem 17.hodiny.

06.01.2023
19:00
6:1
(1:1, 0:0, 5:0)
Náměšť nad Oslavou

Branky a nahrávky: 13. Martin Hadrava (Martínek, Šulák), 44. Martin Hadrava (Šulák, F. Kasalý), 45. Mečiar (Votápek, Vysloužil), 49. Machovský (Štěrba, Brabec), 56. Martin Hadrava (F. Kasalý, Port), 56. D. Kasalý (Votápek, Vysloužil) – 7. Krčál (Bednář)