24.02.2020 | Klub | A-tým

Generálka na play-off úplně nevyšla! Pelhřimov padl se Soběslaví

Poslední utkání základní části Jihočeské krajské ligy se Poutníkům z Pelhřimova nepovedl. Již po první třetině prohrávali svěřenci trenéra Lukašíka 2:4 a navíc přišli o obránce Dominika Kasalého, který utrpěl zranění ruky. Ve druhé dvacetiminutovce začali pelhřimovětí bruslaři ztrátu snižovat a do poslední dvacetiminutovky vstupovali se ztrátou jediné branky. Vyrovnat se jim podařilo až v samém závěru základní hrací doby a jelikož nerozhodlo ani prodloužení, přišly na řadu nájezdy, ve kterých byla úspěšnější domácí Soběslav. Poutníky tak čeká již v pátek 28.2.2020 od 19. hodin první utkání play-off na svém ledě proti Milevsku.

Soběslav

23.02.2020
17:00
7:6 sn
(4:2, 1:2, 1:2 - 0:0)

Góly a nahrávky: 11. Hraňo TS, 12. Žákovský (Hraňo, Tržil), 15. Píha (O. Pánek, Škoda), 19. Hraňo(Žákovský, Tržil), 26. Hraňo (Hák, Žákovský), 46. Žákovský (Hák, Hraňo), rozhodující nájezd Hraňo – 5. Votápek (J. Vrátný), 13. Siřiště (B. Svoboda, J. Vrátný), 28. Vylíčil (B. Svoboda, Votápek), 47. D. Šulák, 59. Martin Hadrava. Rozhodčí: T. Novotný, Poskočil – J. Beránek, Komzák. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1.