18.01.2020 | Pavel Blažek | A-tým

Poutníci vezou ze Strakonic další tříbodový zářez

Pelhřimovští hokejisté do utkání na ledě Strakonic vlétli jak uragán a po zásazích Svobody a Vylíčila již ve 2.minutě vedli o dvě branky. Do první sirény se hráči s poutníkem na prsou prosadili ještě dvakrát a nakročili za třemi body. V následujícím průběhu ale domácí chytli druhý dech a ve třetí třetině snížili na rozdíl jediné branky. Obrat ale nebyl dokonán, konečnou podobu skóre dal Adam Vylíčil střelou do prázdné branky. Na Vysočinu tedy putují 3 body za vítězství 6:4.

Strakonice

18.01.2020
17:00
4:6
(0:4, 1:1, 3:1)

Góly a nahrávky: 27. J. Švec (T. Růžička, Jiřinec), 44. D. Kovář (Ruda, Jiřinec), 50. J. Švec (Topinka, Menšík), 55. Dlouhý (J. Švec) – 1. Vylíčil (Kopic), 2. B. Svoboda (Votápek, Moucha), 9. Martin Hadrava (B. Svoboda), 20. B. Svoboda (Vylíčil, D. Kasalý), 37. B. Svoboda, 60. Vylíčil. Rozhodčí: Trnka – Karlín, Knor. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:2. Diváků: 430.

STR: Myslivec – D. Papež, D. Kovář, Topinka, M. Hrubý, Jar. Hřebíček, D. Škoda – Jiřinec, T. Růžička, Ruda, J. Švec, Dlouhý, Samohejl, Mikeš, J. Šuhaj, Křenek, od 41. navíc Menšík

HCP: Kaiseršot – F. Bříza, J. Vrátný, Zadražil, D. Kasalý, P. Bříza, Hráček, Dudek – Vysloužil, Martin Hadrava, F. Kasalý, D. Šulák, Vylíčil, Kopic, B. Svoboda, Votápek, Moucha (21. M. Svoboda)