01.12.2019 | Jiří Rada | A-tým

Pelhřimov si poradil se Soběslaví a body zůstaly doma

Pelhřimov vstoupil do utkání aktivněji a po první třetině vedli svěřenci trenéra Lukašíka zásluhou Votápka, Marka Hadravy a Bohumila Svobody 3:1. Také v prostřední části měli domácí hráči převahu, kterou přetavili v branky bratři Hadravové. Ovšem v poslední dvacetiminutovce hosté utkání zdramatizovali a přiblížili se na rozdíl jediné branky. Tu ovšem vstřelit nedokázali a Pelhřimov si tak připsal další tři body.

30.11.2019
17:00
5:4
(3:1, 2:1, 0:2)
Soběslav

Branky a nahrávky: 5. Votápek (Vylíčil), 11. Marek Hadrava (Martin Hadrava, F. Kasalý), 17. B. Svoboda (Vitápek), 32. Martin Hadrava (J. Vrátný, F. Kasalý), 40. Marek Hadrava (Martin Hadrava) – 15. Hraňo (Žákovský, J. Škoda), 26. T. Tržil (Žákovský), 54. Mart. Novák (Jiří Kubeš), 60. Kaisler (T. Tržil, Kanov). Rozhodčí: Trnka – Polonyi, Votruba. Vyloučení: 6:3, navíc Píha (Soběslav) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 180.

HCP: Kaiseršot – F. Bříza, J. Vrátný, Hráček, D. Kasalý, P. Bříza, Zadražil, Martínek, Doubek – F. Kasalý, Martin Hadrava, Marek Hadrava, B. Svoboda, Votápek, Vylíčil, Kopic, Siřiště, D. Šulák, Moucha

SOB: Baloun – Kanov, T. Tržil, Hubáček, Jiří Kubeš, Sládek – J. Škoda, Žákovský, Hraňo, O. Pánek, Kaisler, Mart. Novák, M. Kučera (30. Hák), Píha, Zajíc.