18.11.2019 | Jiří Rada | A-tým

Krumlov zařídil první porážku Pelhřimova

Dlouho očekávaný souboj o první místo v Jihočeské krajské lize se odehrál na ledě Českého Krumlova. Pelhřimov se sice ujal v první třetině vedení zásluhou Šuláka, ale domácí v prostřední části vyrovnali. V poslední periodě již domácí úřadovali naplno a ve 44. minutě, kdy opustil brankoviště Poutníků Kaiseršot, který se zranil, domácí již vedli 3:1. Konečný výsledek utkání byl 5:2 a Pelhřimov tak poprvé v letošní sezóně poznal hořkost porážky.

Český Krumlov

17.11.2019
17:00
5:2
(0:1, 1:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 31. Vodička (Hakl), 42. Krcho (Kadlec), 44. Kadlec (Břečka, Krcho), 46. Lukeš (Klíma, Čížek), 59. Lukeš (Hakl) - 12. Šulák, 51. Svoboda B. (Vylíčil). Rozhodčí: Stach - Diviš, Mašek. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 143.

CKR: Pícha – F. Čížek, Gallistl, Břečka, D. Svoboda, Řepa, Kutiš – M. Lukeš, Unger, Klíma, Kadlec, J. Krcho, Vondřich, Mir. Fučík, Hakl, Vodička

HCP: Kaiseršot (44. Jícha) – F. Kasalý, F. Bříza, D. Vrátný, D. Kasalý, Zadražil (35. Hráček), P. Bříza – Marek Hadrava, Martin Hadrava, Kopic, Vylíčil, Votápek, B. Svoboda, D. Šulák (41. M. Buchta), J. Vrátný, Moucha