31.08.2019 | Redakce | A-tým

Pelhřimovu se první přípravný zápas nepovedl

K prvnímu přípravnému utkání odcestovali svěřenci trenéra Lukašíka na led loňského mistra Krajské ligy Jižní Moravy a Zlínska - Velkého Meziříčí. S houževnatým soupeřem dokázali držet krok dvě třetiny, ale v poslední periodě nasázeli domácí bruslaři šest branek a o vítězi ta bylo rozhodnuto. Další zápas čeká Pelhřimov již v neděli na ledě Světlé nad Sázavou.

Velké Meziříčí

30.08.2019
18:30
8:2
(1:0, 1:1, 6:1)

Branky: 18:58 Vlašín M. (Burian M.), 27:44 Barák M. (Křenek, Matov), 40:36 Matov (Barák M.), 43:22 Maštera (Křenek), 51:16 Burian M. (Rozmarín, Báňa), 53:06 Maštera, 56:24 Křenek (Matov), 57:05 Maštera (Střecha F.) - 28:18 Hadrava Marek, 56:03 Hadrava Martin (Kasalý F., Hadrava Marek). Rozhodčí: Tichý, Rous. Vyloučení: 3:5, navíc v čase 53:06 nařízeno TS proti hostujícímu týmu (proměněno). Využití: 3:0, v oslabení 0:0. Diváci: 87

MEZ: Slavíček (Juda J.) - Salát, Vlašín P., Kochánek, Kadela, Báňa - Křenek, Matov, Barák M. Karásek, Střecha F., Maštera, Vlašín M., Rozmarín, Burian M.

HCP: Kaiseršot (od 41. minuty Urban) - Vrátný, Martínek, Kasalý D., Bříza, Doubek, Hráček, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Kasalý F., Kopic, Votápek, Vysloužil, Svoboda, Siřiště, Šulák, Zadražil