02.03.2019 | Tomáš Bečka | A-tým

Letňany se v baráži ujímají vedení

Ani skvělý výkon pelhřimovského gólmana Chaloupka neodvrátil první prohru v barážové sérii. Branky začaly padat už v první třetině a Medvědi po celý průběh utkání tahali za kratší konec provazu. Ačkoli hosté během zápasu třikrát prohrávali, díky brankám Dominika Adama, Dominika Kasalého a Miroslava Kopice vždy vyrovnali. Rozhodující trhák se domácím povedl až ve 48. minutě, kdy Bezděkovi svěřenci již neodpověděli na trefu Barbory, načež Letci přidali do konce duelu další dvě branky. Za stavu 1:0 pro Letňany se série stěhuje na Vysočinu, kde se v úterý odehraje druhé dějství barážového klání.

Letňany

02.03.2019
18:00
6:3
(1:1, 2:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 5. Barbora (Kotyra, Kohút), 29. Hejda (Barbora, Valík), 36. Klikorka (Fabiánek), 48. Barbora (Kotyra, Kohút), 53. Barbora (Kohút D., Hejda), 58. Kohút D. (Barbora) – 19. Adam D. (Port, Kopic), 33. Kasalý D. (Adam D.), 44. Kopic (Moucha, Kasalý D.)

LET: Hamalčík (Žingor) – Valík, Uhlíř (A), Beran (C) – Štěpánek, Kohút D., Hejda, Barbora, Hanuš, Soukup, Procházka, Klikorka, Kotyra, Fabiánek, Horák, Vobořil

PEL: Chaloupek (Urban) – Kříž, Buchta, Port, Adam R., Kasalý D. (C) – Adam D., Kaminski, Kopic, Kohút T., Votápek (A), Štěpán, Kasalý F., Moucha