19.03.2019 | Jaroslav Wollmann | A-tým

Junioři Pelhřimova dobře rozehraný duel k vítězství nedovedli

V sobotu 16. března cestovali svěřenci Richarda Adama do Českého Krumlova. Hosté vedli po první třetině 2:1. Stejný počet branek padl i v prostřední části a pelhřimovští mladíci vedli 4:2. Domácí však v poslední dvacetiminutovce zabrali. Necelé dvě minuty před koncem srovnali v oslabení a v poslední minutě přidali dvě branky a zvítězili tak 6:4. Tři body za gól a dvě asistence si v zápase připsal Vojtěch Březina.

Český Krumlov

16.03.2019

6:4
(1:2, 1:2, 4:0)
Branky a nahrávky: 16. Král (J. Korytar), 33. Stoiber (Papoušek, Fučík), 41. Kašák (Lochmann), 59. Fučík (Král), 60. Hakl (Hanák), 60. J. Korytar (Hanák) - 13. Kochrda (Machovský, Březina), 20. Březina (Kochrda, Machovský), 25. Augusta (Winkler), 40. Křišta (Březina). Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 6:4.

CKR: Kadlec - Kozák, Lochmann, Peprný, Šulista - Král, Hakl, Lefan, Hanák, Kašák, Stoiber, Lakomý, J. Korytar, P. Korytar, Fučík, Papoušek

PEL: Urban - Křišta, Cerhán, Winkler, Brož - Březina, Kochrda, Machovský - Buzek, Augusta, Nosek - Glejtek, Sapík, Vaněk