16.01.2019 | Jaroslav Wollmann | A-tým

Junioři Pelhřimova vstřelili Českým Budějovicím pět branek

V sobotu 12. ledna přivítali svěřenci Richarda Adama celek DDM České Budějovice. Hosté šli jako první do vedení. Domácí ale do konce úvodní třetiny stačili srovnat krok. Rozhodnutí nabídla druhá část, kdy se juniorům Pelhřimova povedlo vstřelit tři branky. Poslední dvacetiminutovka nabídla jednu branku, ale také osm trestů na pět minut + do konce utkání. Pelhřimov porazil Budějovice 5:1. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Augusta.

12.01.2019

5:1
(1:1, 3:0, 1:0)
DDM Č. Budějovice
Branky a nahrávky: 18. Buzek (Cerhán, Winkler), 27. Březina (Křišta, Brož), 34. Augusta (Křišta, Nosek), 38. Vaněk (Augusta, Březina), 56. Augusta (Havel, Winkler) - 9. Ruprecht (Štěcha). Vyloučení: 6:3, navíc Glejtek, Křišta, Buzek, Vaněk (všichni PEL) 5 + do konce utkání - Hájek, Novák, Ruprecht, Šimák (v3ichni DDM) 5 + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 21. Průběh utkání: 0:1, 5:1.

PEL: Krejčí - Vaněk, Křišta, Winkler, Cerhán - Brož, Machovský, Březina - Nosek, Augusta, Havel - Glejtek, Martinů, Buzek

DDM: Pícha (41. Plecer) - Votruba, Dekret, Štěcha, Šimák, Ruprecht, Štrobl - Novák, Svoboda, Tejček, Klimeš, Brousek, Matoušek, Řehoř, Hájek