15.10.2018 | Jaroslav Wollmann | A-tým

Junioři nadějně rozehraný duel v Třebíči k vítězství nedovedli

V pátek 12. října cestovali svěřenci Richarda Adama do Třebíče. Hosté se během úvodní třetiny dostali do dvoubrankového vedení, když se prosadil Matyáš Machovský a krátce po něm Jiří Kochrda využil přesilovou hru. Po polovině duelu se domácí dostali do kontaktu. Rozhodnutí nabídla poslední třetina, kdy hráči Třebíče využili přesilovou hru a dostali se do vedení 3:2, které udrželi až do konce.

Třebíč

12.10.2018
18:30
3:2
(0:2, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 32. Mojdl (Válek, Libor Dvořák), 48. Válek (Svoboda), 58. Libor Dvořák (Válek, Trnka) - 5. Machovský (Augusta), 6. Kochrda (Kratochvíl, Březina). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

TRE: Dobrovolný - Patočka, Marek, Koňařík, Němec, Vlk, Lukáš Dvořák - Libor Dvořák, Válek, A. Kotačka, Mojdl, F. Kotačka, Spilka, Pacal, Bednář, Trnka, Svoboda

PEL: Krejčík - Nosek, Kratochvíl, Brož, Vaněk, Cerhán, Sapík, Winkler - Doležal, Kochrda, Březina - Augusta, Machovský, Havel - Buzek, Volák, Poledna - Glejtek