03.12.2018 | Tomáš Bečka | A-tým

Béčko utrpělo těžký direkt od Telče

Pelhřimovské béčko utrpělo v neděli na svém ledě druhou nejtěžší porážku v sezoně. Na Telč totiž nestačili poměrem 4:14, čímž nadále setrvávají Šádovi svěřenci na posledním místě právě před Telčí, která má po nedělním dvanáctém kole na Medvědy náskok pěti bodů. Hosté rozhodli už v první třetině, ve které se jim podařilo vsítit pět gólů, na což domácí už nedokázali reagovat.

Pelhřimov B

02.12.2018
17:00
4:14
(0:5, 3:5, 1:4)
Telč

Branky a nahrávky: 36. Šulák (Kaminski, Doležal), 36. Kaminski (Šulák), 40. Kaminski (Šulák, B. Svoboda), 46. Kaminski (Doležal) – 8. D. Šebesta (P. Prokop, Kret), 10. Nohava (Kotrba), 11. Kret (P. Prokop), 13. Berka (Sokolík), 20. Berka (Taras, D. Šebesta), 21. Lander (Nohava, Lupač), 23. Taras (Smejkal), 24. Lander (Lupač), 25. Smejkal (Kotrba), 36. Lander (Tušer, Kotrba), 46. Smejkal (Jak. Prášek), 47. Jak. Prášek (Smejkal, T. Havlík), 52. P. Prokop (Jak. Prášek), 54. Kotrba (Nohava, Lupač). Rozhodčí: Poskočil – Kubíček, Maxa. Vyloučení: 8:8, navíc Zadražil (Pelhřimov) 10 minut. Využití: 1:3. Diváků: 40.

LMB: Urban (15. Stibal) – M. Kříž, Vaněk, Doubek, Bříza, Krtek, Hráček, Sapík – Šulák, Doležal, Kaminski, B. Svoboda, Zadražil, Buchta, Moucha, J. Vrátný, D. Vrátný.

TEL: A. Havlík – Tušer, Lupač, P. Prokop, D. Šebesta, T. Havlík, Taras – Lander, Kotrba, Nohava, Berka, Kret, Sokolík, Jak. Prášek, Bína, Smejkal.