22.10.2018 | Tomáš Bečka | A-tým

Béčko těsně nestačilo na Soběslav

Pelhřimovská rezerva nenavázala na své vítězství z minulého týdne, když Soběslavi podlehla 5:3. Ovšem Medvědi nedali svou kůži lacino. Jednou z hlavních postav večera byl opět gólman hostů Martin Holata, jenž po celý zápas trápil domácí střelce. Šádovi svěřenci si rozdělili tři branky do všech třetin, ovšem při závěrečné power play už nedokázali vyrovnat, načež Soběslav pečetila své vítězství trefou do prázdné brány.

Soběslav

21.10.2018
17:00
5:3
(1:1, 2:1, 2:1)
Pelhřimov B

Branky a nahrávky:10. Žákovský (Hraňo, Hák), 22. Žákovský TS, 23. Hraňo (Hák, Žákovský), 57. Vild, 60. Matoušek – 7. Siřiště (Šulák, Kadleček), 30. Bříza (Moucha), 56. Kaminski (B. Svoboda). Vyloučení: 9:11, navíc J. Vrátný, Moucha, D. Vrátný, Zadražil (PEL) všichni 10 minut. Využití: 1:3. V oslabení 0:0. Rozhodčí: F. Svoboda – Němec, P. Bělohlav.

SOB: Dvořák – L. Karpíšek, Matoušek, M. Karpíšek, Sládek, Vild, Hlaveš – Hák, Žákovský, Hraňo, Chalupský, Máca, Zajíc, O. Pánek, Píha, Kučera

LMB: Holata – Doubek, Bříza, Hráček, J. Vrátný – Šulák, Siřiště, Kadleček, Moucha, M. Buchta, Kaminski, B. Svoboda, Zadražil, D. Vrátný