19.12.2018 | Daniel Lhotský | A-tým

Medvědi ztratili naděje na body v druhé třetině

Pelhřimov ve středu zavítal na led silného Havlíčkova Brodu. Medvědi začali velice dobře, ve 12. minutě se prosadil se štěstím Martin Kosnar. Ve druhé třetině sice dokázal vyrovnat na 2:2 Miroslav Kopic, Havlíčkův Brod se ale poté dostal do dvoubrankového vedení, ve třetí třetině se prosadil ještě jednou a porazil Medvědy 5:2. Pelhřimov tak posedmé v řadě neuhrál na venkovním stadionu ani bod.

Havl. Brod

19.12.2018
18:00
5:2
(1:1, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 13. Beneš (Matušík, Kulhánek), 30. Vala (Kuchta), 36. Michálek (Třetina, Kulhánek), 38. Třetina (Semrád, Přidal), 47. Voříšek (Kulhánek, Beneš) – 12. Kosnar (Kasalý), 31. M. Kopic (Selickis)

HBR: Novák (Rachůnek) – Nepokoj, Semrád, Vala, Kulhánek, Šmíd, Kadeřávek, Kopic – Přidal, Třetina "C", Michálek – Voříšek "A", Beneš, Matušík – Chlubna, Ludvík, Kuchta – Blinka, Holenda, Beran

PEL: Holík (Urban) – Kříž, Kohút, Grebenyuk, Port, Adam, D. Kasalý, Kosnar – Kaminsky, M. Kopic, Votápek "A", Bezděk, F. Kasalý, Pigl, Plachý "C", Selickis