10.11.2018 | Tomáš Bečka | A-tým

Žihadla nepřipustila překvapení a pohodlně vyhrála

Po první třetině zápasu bylo vlastně rozhodnuto. Žákovi svěřenci v ní nasázeli Pelhřimovu čtyři branky, přičemž inkasovali jediný, čímž nakročili na správnou cestu ke třem bodům. Smolná byla pro hosty především dvanáctá minuta, ve které obdrželi dva góly. Ani druhá perioda se týmu od Bělé nepovedla, neboť gólman Holík dvakrát lovil puk ze své sítě. Na konečných 6:2 upravil ve třetí části Jakub Kadlec.

Moravské Budějovice

10.11.2018
17:00
6:2
(4:1, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Čejka (Havlát), 12. Krutiš (Horký), 17. Kliment (Horký, Rytnauer), 18. Horký (Krutiš, Rytnauer), 36. Rytnauer (Krutiš, Kabelka), 38. Kabelka (Rytnauer, Krutiš) – 14. Marek.Hadrava (Martin.Hadrava), 48. Kadlec (Heinrich). Rozhodčí: Daniel Reich – Bc. Marek Čelechovský, Mgr. Roman Komínek. Diváci: 508.

MOR: Jekel (Vacek) – Trnka, Kadela, Peroutka, Kabelka, Kliment, Veleba – Matějka, Lupač, Juráň, Horký, Mikeš, Hačecký, Rytnauer, Čejka, Havlát, Caha, Krutiš

PEL: Holík (Urban) – Oščádal, Kohút, Port, Piskač, Pospíchal, Kasalý D. – Hadrava Martin, Heinrich, Vysloužil, Votápek, Siřiště, Pigl, Kasalý F., Hadrava Marek, Kadlec