17.10.2018 | Daniel Lhotský | A-tým

Pelhřimovští ztratili nadějně rozehrané derby ve třetí třetině

Lední Medvědi vyzvali ve středu 17.10. rivala z Tábora. Pelhřimovští museli hned v první třetině v Táboře dvakrát dorovnávat, pak se ale herně zvedli a po dvou třetinách vedli 4:2. Jenže Tábor dokázal vyrovnat, ani vedení 5:4 ve třetí třetině Pelhřimovu nepomohlo a z jihu Čech vezou svěřenci trenéra Melenovského těsnou porážku 6:5.

Tábor

17.10.2018
18:00
6:5
(2:3, 0:1, 4:1))

Branky a nahrávky: 4. Blažek (Heřman, Havran), 12. Březina (Hrala), 44. Točík (Hajič, Březina), 45. Prášek, 52. Matušík (Černý), 59. Točík (Zayml, Březina) – 7. Hadrava (Heinrich), 18. Heinrich (Kasalý), 18. Mejzlík, 24. Hadrava (Vysloužil), 47. Kasalý.

TAB: Dudáček (21. Novák) – Havran, Bouška, Dvořák, Černý K., Duben, Hajič, Pechánek – Heřman, Kadilák, Točík, Blažek, Březina, Škrdleta, Kalaš, Matušík, Hrala, Zayml, Prášek, Černý T.

PEL: Holata – Vrátný, Kohút, Port, Rašín, Pospíchal, Slabý, Kasalý D. – Oščádal, Hadrava Martin, Heinrich, Kaminski, Vysloužil, Votápek, Siřiště, Mejzlík, Kasalý F., Hadrava Marek, Kadlec.