15.10.2017 | Tomáš Bečka | A-tým

Duel předposledního a posledního celku ovládla Telč

Ani B-týmu se v sobotu nedařilo. Šádův celek vyrazil posílen zlepšeným herním projevem ze zápasu s Milevskem k utkání proti Telči, která do té doby figurovala na předposledním místě, taktéž bez jediného získaného bodu. Úvodní třetina skončila po brankách Štěrby a Berky nerozhodně 1:1, ovšem od druhé třetiny se začínala projevovat nekompletní sestava pelhřimovské rezervy. Celkové skóre se zastavilo až na poměru 12:3 ve prospěch domácích.

Telč

14.10.2017
16:30
12:3
(1:1, 6:0, 5:2)
Pelhřimov B

Branky a nahrávky: 18. Berka (Šebesta), 21. Tušer (Bína, Sokolík), 23. Smejkal (Šebesta, Sokolík), 28. Šebesta (Sokolík), 31. Lupač, 35. J. Havlík (T. Havlík), 38. Smejkal (Hauzar), 44. Smejkal (Bína, Sokolík), 46. Sokolík (Kret), 50. Tušer (Kubát, Kret), 51. Sokolík (Kubát), 59. Šebesta – 3. Štěrba (Zadražil), 48. J. Vrátný (M. Urban), 58. J. Vrátný.  Rozhodčí: D. Urban – J. Macháček, Soukup. Vyloučení: 5:5, navíc Berka, T. Havlík (Telč), J. Vrátný, Štěrba (Pelhřimov) všichni 10 minut. Využití: 3:0. V oslabení: 2:1. Diváků: 182.

TEL: A. Havlík – Tušer, Šebesta, Jar. Šťastný, T. Havlík, Hauzar, J. Havlík – Bína, Sokolík, Smejkal, Lupač, Tůma, Berka, Kret, Šalanda, Kubát.

LMB: M. Urban – J. Doubek, Cerhan, Hráček, Kroupa – Zadražil, J. Vrátný, Štěrba, Hendrych, Buchta, Beníšek.