28.02.2018 | Tomáš Bečka | A-tým

Na závěr sezony inkasovali Medvědi tucet gólů

Medvědi nezvládli ani poslední zápas sezony a na ledě Moravských Budějovic prohráli 2:12 . Už v první třetině inkasovali svěřenci trenéra Dvořáka tři branky během dvou minut, čímž Žihadla položila základy výhry. Ve druhé periodě inkasovali hosté dokonce čtyřikrát. Mejlík sice dokázal skórovat, ovšem poslední dvacetiminutovka patřila znovu domácím. Ti nakonec nasázeli Pelhřimovu dalších pět branek a s přehledem zvládli poslední kolo základní části.

Moravské Budějovice

28.02.2018
18:00
12:2
(3:0, 4:1, 5:1)

Branky a nahrávky:15. Krutiš (Horký, Peroutka), 16. Salák (J.Bulín, Lupač), 17. Horký (Krutiš), 24. Matějka (Pucher, Čermák), 29. J.Bulín (Juráň), 40. Horký (Krutiš), 40. Matějka (Kabelka, Čermák), 45. Horký, 47. Matějka (Peroutka), 57. Matějka (Juráň), 60. Pucher (Matějka, Peroutka), 60. J.Bulín (P.Bulín, Peroutka) – 32. Mejzlík (Čermák, Heinrich), 46. Mejzlík. Rozhodčí:Jiří Ondráček – Bc. David Otáhal, Bc. Roman Komínek

MOR: Brož (Čáp) – Čermák,Kabelka, Wasserbauer, Kliment, Sobotka, Pelikán. Peroutka, Pucher ml. – Pucher st. "C", Juráň, Matějka, Rytnauer "A", Krutiš, Horký, Lupač, J. Bulín, Salák, P. Bulín.

PEL: Šoustal (Urban) – Vrátný, Port, D. Kasalý "C", Kalenda, Mejzlík, Heinrich – Plachý "A", Oščádal, Čermák, Hráček, F. Kasalý, Buchta, Šulák, Kaminski.