24.01.2015 | Jiří Rada | A-tým

Černá série pokračuje, Medvědi nestačili na Bílinu

Hokejisté pelhřimovských Ledních Medvědů prodloužili svoji nelichotivou sérii porážek na již osmizápasovou. V sobotním utkání na ledě Bíliny podlehli svému soupeři 1:5. Domácí se ujali vedení již ve třetí minutě a byli to právě oni, kdo narozdíl od Medvědů mířil správně. Na 3:1 dokázal snížit David Kozlík, jenž se k týmu připojil před tímto utkáním, ale to bylo z pelhřimovské strany vše a zařízení trefovali pouze hráči Bíliny. Jedinou dobrou zprávou je návrat Marka Hadravy do sestavy Pelhřimova, ale ani on se nedokázal zapsat mezi střelce.

Bílina

24.01.2015
17:30
5:1
(2:0, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Sekerka, 14. Petráš (Sekerka), 27. Přeučil (Fučík, Salač), 36. Procházka (Zika), 55. Zika (Procházka) – 31. Kozlík (Srdínko, Kadlec).

BIL: Michajlov (Škubal) – Veselý, Brettschneider, Bittner, Polák, Jirkovský, Ryzák, Fučík – Salač, Kýhos, Přeučil, Procházka, Zika, Böhm, Sekerka, Štěpánek, Petráš, Piewak, Vrba, Brandejský

PEL: Vajner (Čekal) – Adam, Kasalý Dominik, Mečiar, Srdínko, Kubát, Šidák, Vysloužil, Třetina, Kadlec, Votápek, Hadrava, Kopic, Kozlík, Hadrava, Kasalý Filip, Kuchta