07.09.2012 | Tomáš Bečka | A-tým

Tábor deklasoval Pelhřimov 13:1

Ani na čtvrtý pokus nezvládla rezerva svůj přípravný zápas. V Táboře inkasovala třináct gólů, přičemž vstřelila jediný. O čestný zásah Spartaku se postaral Beneš. B – tým se tak stále trápí. Střetl se již se třemi druholigovými týmy a vždy vstřelil pouze jeden gól. Ze všech zápasů mají hráči béčka celkové skóre 5:35. V úterý je čeká poslední přípravné utkání proti prvnímu týmu Spartaku.

Tábor

07.09.2012
18:00
13:1
(4:0, 4:1, 4:0)
Pelhřimov B
Branky a nahrávky: Beneš (Barták) Vyloučení: 2:6 Využití: V oslabení: Střely: 55:22 Diváci: Rozhodčí:

SPB:

Reportáž není k dispozici...

Jan Dvořák: V čase 0:49 už jsme bohužel prohrávali 2:0. Dělali jsme chyby, které soupeř trestal. Každou třetinu jsme hráli patnáct minut bez obdrženého gólu. A najednou během rozmezí 2 - 3 minut jsme dostali v rychlém sledu dvě tři branky. V každé třetině si dokážeme vytvořit šance, ale na rozdíl od soupeře branku nevstřelíme.