23.10.2011 | Jiří Rada | A-tým

Spartak v Nymburku vyhořel jako papír

Další nešťastný zápas mají za sebou pelhřimovští hokejisté. Vstup do utkání měli lepší domácí a po první třetině se ujali vedení 2:0. Ovšem po čtyřiceti minutách prohrával Spartak již 0:6 a schylovalo se k vysokému debaklu. Nymburk dokázal ve třetí periodě přidat ještě dvě branky, což se podařilo i hostům z Pelhřimova zásluhou Kubáta a Hrbatého, ale konečný stav 8:2 pro Nymburk neznamená pro Spartak nic pozitivního.

Nymburk

23.10.2011
17:00
8:2
(2:0, 4:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 2. Valko (Sedlák), 8. Weiss, 21. Martinec (Weiss), 23. Weiss (Tondr), 23. Martinec (Dvořák), 37. Valko (Sem), 41. Šimek, 48. Self (Weiss, Martinec) - 47. Kubát, 52. Hrbatý. Vyloučení: 8:8. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 270.

NYM: Kocián – Šefl, Drak, Knesl, Sem, Tondr, Cicvárek – Dvořák, Weiss, Martinec – Vaľko, Šimek, Sedlák – Velechovský, Tregl, Bříza – Němeček, Eis

PEL: Čekal (od 23. Dolejš) - Zelený, Beneš, Rašner, Plch, Kasalý, Novotný, Adam - Hrbatý, Plachý, Kubát, Hadrava Martin, Suk, Kubát, Hadrava Marek, Votápek, Havel, Vrátný