01.03.2007 | Václav Žák | A-tým

Poslední zápas sezóny proti SC Kolín

Na začátku to pro Pelhřimov vypadalo velice dobře,hrál svižný hokej a v první přesilové hře v čase 6:34 proměnil svou šanci Jan Hrbatý. Ale pak se ukázalo,kdo tři body ze zápasu skutečně potřebuje. Kolín začal hrát velice kombinačně a měl i štěstí na odražené puky a v čase 9:19 ve hře čtyři na čtyři dorazil puk do branky Jan Morkes po vyražení našim gólmanem. A Kolín pokračoval dál o chvíli později v čase 10:59 Tomáš Prachař objel branku a parádně zasunul puk mezi beton brankáře a tyč branky. A poslední gól Kolína v první třetině zařídil Miroslav Taragel v čase 11:35 obelstěním brankáře a doražením puku za brankovou čáru.

ZS Pelhřimov
28.02.2007
17:00
4:5
(1:3, 1:0, 2:2)
Kolín
Branky a nahrávky: 06:34 Jan Hrbatý (Tomáš Plachý, Radek Smetana) 09:19 Jan Morkes (Miroslav Tarageľ, David Hnida) 10:59 Tomáš Prachař (Josef Malý, Milota Florián) 11:35 Miroslav Tarageľ (Lukáš Skokan, Václav Čtvrtečka) 31:25 Jan Hrbatý (Tomáš Plachý, Radek Smetana) 44:06 Václav Adamec (Petr Hemský) 47:12 Radek Smetana (Jan Hrbatý) 50:56 Josef Malý (Tomáš Prachař, Kamil Vantura) 54:00 Tomáš Plachý (Martin Tecl) Rozhodčí: Volf - Dřínovský, Klein Vyloučení: 7:8 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 400 Střely na branku: 28:37 Průběh utkání: 1:0,1:3,2:3,2:4,3:4,3:5,4:5

PEL: Novák Lukáš - Beránek Petr, Bradáč Jakub, Domkář Roman, Meloun Martin, Smetana Radek, Chytráček Petr, Digrin Marek, Domkář Libor, Hrbatý Jan, Kubát Jiří, Plachý Tomáš, Tecl Martin

KOL: Tomáš Malý (Jakub Král) Karel Nedbal (C), Vít Heřmanský Milota Florián (Lukáš Pozník), Kamil Vantura David Hnida, Jan Morkes Petr Hemský, Václav Adamec, Pavel Pelán Josef Malý, Petr Janda, Tomáš Prachař Václav Čtvrtečka, Miroslav Tarageľ, Lukáš Skok

Do poloviny druhé třetiny byla vidět snaha obou mužstev zvrátit stav utkání,ale gólu jsme se dočkali,až ve druhé polovině,kdy po menší potyčce dostal Hráč Kolína trest pět minut plus dokonce utkání za naražení zezadu na mantinel a naši hráči toho využily hned v 31 minutě zápasu,když skóroval Jan Hrbatý.

Ve třetí třetině se,už rozhodovalo o konečném výsledku zápasu a tak bylo pro Pelhřimov nepříjemné inkasovat gól těsně po začátku oslabení,když v čase 44:05 prostřelil Václav Adamec Lukáše Nováka. Ale pár minut potom v čase 47:12 odpověděl za Spartak parádní střelou od modré Radek Smetana a brankaři nedal vůbec šanci. Pelhřimov si vyvíjel tlak,ale v čase 50:56 po sporném zákroku na našeho hráče přešel Kolín do protiútoku a Josef Malý proměnil. Ale poslední slovo měl Pelhřimov,když v čase 54:00 po samostatném průniku dva na jednoho a po skvělé přihrávce zakončil do prázdné branky Tomáš Plachý. Stav se do konce zápasu,už nezměnil a Kolín vyhrál 5:4. A po skončení utkání se ještě hráči obou mužstev rozloučily s fanoušky „děkovačkou“.