24.02.2007 | Pavel Adam | A-tým

Spartak nechal v Táboře všechny tři body

Prvních deset minut se hrálo velmi důstojné obranné drama.V druhé části první třetiny Tábor vstřelil hned ze začátku dvě slepené branky,v čase 12:47 v přesilové hře zavěsil střelou pod břevno F.Ševčík po nahrávce P.Ficka.O dvacet vteřin později po skvělé nahrávce V.Mrkvičky skóroval po úniku R.Ježek.V čase 18:18 po nahození V.Mrkvičky od modré čáry sklepnul puk do brány M.Nedbálek.12 vteřin před koncem první části se puk z čista jasna objevil před prázdnou brankou L.Nováka ,který nedosáhl na střelu z bezprostřední blízkosti P.Ficka.

Tábor
18:00
24.02.2007

7:3
(4:0, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Ševčík (Ficek), 13. Ježek (Mrkvička, Mikeska), 19. Nedbálek (Mrkvička), 20. Ficek (Matušík, Ševčík), 23. Mrkvička (Ježek), 27. Matušík (Kanov), 40. Matušík (Ševčík) - 53` Digrin Marek, 53` Digrin Marek, 34` Hrbatý Jan, 40` Kubát Jiří Rozhodčí: Václav Němec - Tomáš Matějček,Milan Dančišin Vyloučení: 11:16 Diváci: 550 Průběh utkání: 6:0,6:1,7:1,7:3

PEL:

Hned ze začátku druhé třetiny si Spartak vypracoval slibnou šanci,při zakončení byla nedovoleně zastavena,tak bylo nařízeno trestné střílení,které bohužel J.Hrbatý neproměnil.Pátou branku Tábora vstřelil v čase 22:12 V.Mrkvička,který tak využil přesilovou hru domácích.O necelé čtyři minuty později v oslabení 3 proti 5 jsme opět inkasovali gól,který doklepl za záda L.Nováka J.Matušík.V čase 33:32 na začátku přesilové hry 5 na 3 pěknou střelou nedal J.Anderlemu šanci J.Hrbatý.Sedmou branku Tábora vstřelil necelou minutu před koncem J.Matušík.V druhé třetině ještě stihl v čase 39:59 po individuální akci propálit brankáře J.Kubát.

Třetí třetina vypadala na vzhled velmi agresivně,ani rozhodčí se zrovna nevyznamenal,ale to na obě strany.Ukázala se i neukázněnost až hloupost některých fanoušků Tábora,kteří házeli kelímky s nápoji na naši trestnou lavici.Jediný gól třetí třetiny padl v čase 52:00,kdy M.Digrin zakončil po nádherné souhře s L.Domkářem.Ke konci Tábor ještě neproměnil trestné střílení.A tak Pelhřimov odjíždí z Tábora s prázdnou.