12:30
3:7
(1:1, 1:2, 1:4)
Krkonoše
Branky a nahrávky: 20. Kučera (Mozr), 33. Varlamovič, 42. Motl (Zajíček, Mozr) - 20. Šeps (Kozák), 30. Janoušek (Vacek), 40. Kozák (Havel), 41. Janoušek (Vacek), 47. Suchánek (Janoušek), 50. Janoušek (Šeps), 60. Šeps. Rozhodčí: Sibera, Polák, Motlík. Vyloučení:6:3. Využití:0:1. V oslabení:0:0. Diváci:12. Průběh utkání:0:1,1:1,1:2,2:2,2:4,3:4,3:7.

PEL: Novák - Litomiský, Kulík, Červený, Jírů - Kubíček, Kučera, Mozr - Varlamovič, Zajíček, Rufer - Motl, Barták, Štěcha

KRK: Meier (Nejezchleba) - Erban, Špetla, Havel, Tůma - Kozák, Šeps, Smékal - Vacek, Suchánek, Janoušek - Tatar, Jeřábek

Pouze první a druhou třetinu vzdorovali pelhřimovští mladší dorostenci soupeři ze severu, kdy po druhé třetině prohrávali 2:3 a mohli ještě pomýšlet na otočení zápasu ve svůj prospěch. Ale ve třetí třetině již na soupeře nestačili a po inkasování čtyř branek bylo jasné, že tento zápas do vítězného konce nedotáhnou. Opět se nechali zbytečně vylučovat. I tak předvedl skvělý výkon brankář Novák, který čelil celkem 54 střelám. Martin Kubíček