03.02.2007 | Redakce | A-tým

Remíza v Milevsku!

V utkání proti týmu HC ZVVZ Milevsko "A" mužsto Spartaku Pelhřimov remizovalo. Stav utkání byl až do 47. minuty 0:0, kdy jedinou branku za Pelhřimov střelil Martin Tecl. Soupeř ovšem v 58. minutě vyrovnal skóre a i po prodloužení zůstal konečný stav zápasu 1:1.

Milevsko
ZS Milevsko
03.02.2007
18:00
1:1 pr.
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 58. Lukáš Krejčí ( Zdeněk Šperger ) - 47. Tecl Rozhodčí: . Vyloučení: 5:9 navíc domácí 1 x 10 ( Pitel ) a hosté 1 x 10 ( Digrin ) Využití: 1:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 350 Střely na branku: 28:31 Průběh utkání: 0:1,1:1

MIL: Jakubal – Ulman, Velíšek, Žlůva, R.Procházka, Votruba, Šedivý, Šimek, Suchánek, Bušta, Šperger, Hamerle, Pitel, Krejčí, Novotný, Urbanec, Müller, Štefan

PEL: Novák – Meloun, R.Domkář, Beránek, Zigmund, Smetana, Bradáč Digrin, L.Domkář, Kubát - Hrbatý, Plachý, Tecl-Petr, Hadrava, Chytráček