07.01.2007 | Redakce | A-tým

První vítězství doma!

Dnešní utkání proti HC Strakonice jsme vyhráli 4:2. V prvním domácím vítězství stříleli branky Plachý, Třetina, Domkař L. a Zigmund.

07.01.2007

4:2
(1:1, 2:0, 1:1)
Strakonice
Branky a nahrávky: 07:14 Plachý Tomáš (Zigmund Petr, Třetina Miroslav), 08:26 Šulčík Roman (Malkus Martin), 22:06 Třetina Miroslav (Němec Vojtěch), 26:08 Domkář Libor (Domkář Roman), 52:50 Zigmund Petr (Třetina Miroslav), 56:11 Kadlec Jan (Malkus Martin, Předota Ondřej) Rozhodčí: Antonín Jeřábek - Jan Drobílek,Jakub Svoboda Vyloučení: 9:15 Využití: 2:0 V oslabení: 1:0 Diváci: 340 Průběh utkání: 1:0,1:1,4:1,4:2

PEL: Dušek Tomáš, Čekal Jan, Beránek Petr, Domkář Roman, Meloun Martin, Smetana Radek, Zigmund Petr, Digrin Marek, Domkář Libor, Hrbatý Jan, Kubát Jiří, Musil Radek, Němec Vojtěch, Petr Václav, Plachý Tomáš, Třetina Miroslav

STR: Špiler, Svoboda, Velíšek, Kašpar, Předota, Lusk, Řehoř, Kloud (C), Habart, Kreuzman, Kadlec, Nikodém, Samek, Papež, Bartoš, Haišman, Šulčík, Binder, Malkus