HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV
23.09.2019 | Tisková zpráva | Mládež

Akce Pojď hrát hokej se zúčastnilo více jak čtyři desítky dětí


Tradiční akci v rámci programu Týden hokeje uspořádali Lední Medvědi ve spolupráci s Českým hokejem pod názvem Pojď hrát hokej. V pondělí 23. září přišlo na zimní stadion v Pelhřimově více jak čtyři desítky dětí, přičemž drtivá většina z nich se akce zúčastnila poprvé.

Akci zahájil předseda spolku HC Lední medvědi Pelhřimov pan Radek Procházka, který přítomné seznámil s chodem klubu. Ke slovu se také dostala trenérka náboru paní Olga Šebestová, která má na starost školičku bruslení. Poté se představil i Libor Bezděk, coby trenér nejmenších hokejistů, kteří přicházejí právě z již zmiňované školičky bruslení. Po vzájemné rozpravě přišla na řadu akce na ledě, kde se děti poprvé seznamovali s ledem za asistence hráčů z pelhřimovského A-týmu a dalších mládežnických trenérů.

Tato akce se již konala pod záštitou Ledních Medvědů pošesté a znovu přilákala spousty nových dětí se zájmem o tento sport. Pevně věříme, že se s mnohými uvidíme i při školičkách bruslení, neboť ohlasy byly pouze kladné a jsme rádi, že můžeme malým sportovcům nabídnout tento nádherný sport.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat jak Českému hokeji za podporu mladých hokejistů, tak všem rodičům a trenérům za jejich pomoc při organizaci této akce a v neposlední řadě také malým sportovcům, bez kterých by to nemělo smysl.

Tisková zpráva