HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Dotazy | Tomáš Plachý

Před sezónou se čekalo, zda tento šikovný útočník zůstane v Pelhřimově a bude i nadále oblékat dres Spartaku, či nikoliv. Nabídky údajně přišli i z movitějšího Prostějova, ale čtyřiadvacetiletý centr prvního útoku se rozhodl zůstat v Pelhřimově. Tomáš patří mezi nejlepší pelhřimovské útočníky, ale v letošní sezóně se spíše trápí. Spolu s Martinem Teclem by měli plnit roli nejúdernější formace, ale zatím tomu však tak není. Otázky na Tomáše Plachého můžete pokládat do konce listopadu. Poté se bude Tomáš snažit vše zodpovědět.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 22 odpovědí v této kategorii celkem.

Šťepán Mozr | b.skotakova@seznam.cz | Pelhřimov
25.11.2009, 10:55
Jak seti Tomáši letos hraje???

Odpověď:
Hraje se mi dobře, protože mám dobré spoluhráče.
Zdeněk
23.11.2009, 21:11
Ahoj Tome. Co říkáš na novou posilu Martina Maříka? Jak se prezentuje v kabině a při trénincích? Nemachruje tak trošku? Ať se Vám všem daří i nadále.

Odpověď:
Ahoj. Martin Mařík mně mile překvapil, je to pohodový kluk a machrovat jsem ho neviděl. Ti co machrovali, už tu nehrají. Poslední zápasy se mu oproti začátku velmi daří i díky bojovnosti, kterou teď předvádí. Myslim, že i s Kubisem si sedli a dobře je doplňuje Bury.
Jan Kobylisa | jan.kobylisa@seznam.cz | Pelhřimov
20.11.2009, 16:15
Ahoj Tomáši. Jak jsi v Pelhřimově spokojený. Je známo, že to asi není žádný zázrak, ale je vidět, že se všichni snaží. Jaký je tedy tvůj názor na manažera Aleše Kučeru? Je opravdu takový, jak se všichni dočítají na diskuzním fóru, nebo je jiný? Děkuji za odpověď a ať se ti daří.

Odpověď:
Ahoj, v Pejru spokojený jsem, proto tady hraji. S panem Kučerou jsem měl vždy dobré vztahy. Na čem jsme se domluvili, to vždy platilo. Nemá tady v Pelhřimově lehkou pozici, protože sehnat peníze pro hokej není žádný med, což jsem si vyzkoušel i já sám.
JAN BRÁZDA | honzicek.brazda@seznam.cz | PELHŘIMOB
19.11.2009, 19:58
ČAU VYHRAJEME NAD KOLÍNEM?

Odpověď:
Ahoj, myslím, že jsem vyhráli.
Jarka
17.11.2009, 03:02
Ahoj Tome, chci se zeptat ted je hrozne modni pouzivat ruzny dolnky vyzivy ( proteiny, sacharidaky atd.) beres treba neco takovyho? a co ostatni hraci v kabine a co si o tom vubec myslis??

Jinak at se dari!!!

Odpověď:
Čauves. Já osobně používám v létě po tréninkách protein. Co se týče ostatních, tak myslím, že na tom budou podobně. Pokud to není nic zakázaného a pomůže jim to k rozvoji, tak proč ne. Nemám s tím problém.
MARTIN SVOBODA | mnartine.svoboda@seznam.cz | pelhřimov
15.11.2009, 19:38
si dobrej

Odpověď:
Dík.
jiri boudek | pecovatel.jirka@seznam.cz | pelhrimov
8.11.2009, 15:57
AHOJ TOMASI JAK BYSI HODNOTIL NOVEHO BRANKARE MALACE .JAK BY SI HODNOTIL MLADEHO HRACE PETRA VOTAPKA.JAK SE TI HRAJE S MARTINEM TECLEM. DIKY MOC A HODNE STESTI.

Odpověď:
Hraju v Pelhřimově myslím již čtvrtou sezónu a Pavel Maláč je nejlepší brankář, kterého jsme v mužstvu měli. V současné době je stavebním kamenem mužstva. Petr oproti minulé sezóně udělal obrat o sto osmdesát procent k lepšímu a pokud mu jeho nasazení vydrží, tak by si jednou mohl možná zahrát i lepší hokej. A co se týče Martina Tecla, tak jsme si na sebe zvykli od prvního tréninku, řekl bych, že mě ze začátku, kdy do pejru přišel i hokejově zvedl a pár gólů už jsme nastříleli.
Jan Novák | Pelhřimov
2.11.2009, 16:45
Tomáši, jak se Ti hraje s mladým Votápkem v lajně? Co říkáš na partu v kabině a máš nějakou zvlášnost ve výstroji? Díky za odpovědi.

Odpověď:
Zvláštnost ve výstroji žádnou nemám, ale pokud se mi nedaří, tak měním jídlo, oblečení, všelijaké barvy izolaček, štulpny, hokejky, prostě všechno, jen aby se to zlomilo k lepšímu. Byl to pro něj velký skok z juniorky do chlapů, jako pro většinu z nás. Musíme si na sebe všichni zvyknout a s časem to bude ještě lepší. Myslím že už i teď je vidět, že udělal kus práce.
Fanda
30.10.2009, 08:52
Dobrý den, Tomáši chtěl jsem se zeptat, jak vznikl přesilovkový signál s Martinem Teclem, kdy vám sklepává puk do jízdy a vy většinou jedete sám na brankáře.
Nacvičujete ho nebo to vždy vyplyne jen ze hry.
Jinak hodně štěstí,ať vám to tam zase začne padat jako loni.

Odpověď:
Dobrý den, jednou jsme seděli na střídačce při zápase a řekli jsme si, že bychom to mohli zkusit a vyšlo to. Od té doby, když jsou obránci soupeře nepozorní, tak to zkoušíme a většinou to vyjde. Děkuji za Vaše přání.
ˇKarel Švec | hcsvicko@seznam.cz | Pelhřimov
23.10.2009, 13:19
Ahoj Tomáši, chci se zeptat,jaký máš názor na kustoda Spartaku, prý se o něm říká, že je nějaký divný?

Odpověď:
Ahoj, práce kustoda vyžaduje velkou trpělivost s námi se všemi a Švícko je dobrý kluk.
Další stránky
123>>