HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se zdarma nebo využijte výhody profi registrace.
Více čtěte níže

Info o povinné registraci mobilu

Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další diskuse:
   Kraro  | 27.02.2018, 23:24 | Nick | Datum | Reagovat
Tom7: Máš pravdu, Okáč, Vavřina, Kounek tu byli jako z prvních hráčů. Tenkrát přišli z HB, kdy se nevešli do sestavy. To už je velmi dávno ....
   Tom7  | 27.02.2018, 20:07 | Nick | Datum | Reagovat
Kraro: Také jsem pamětník, na hokej v PE jsem začal chodit ještě v dobách, kdy jsme hráli spodek KP. Po pár letech se to začalo zvedat, s příchodem několika jihlavských hráčů jsme začali hrát špici, návštěvy se začaly zdvojnásobovat. V postupové, ale i v té předešlé sezóně, kdy nás vyřadil Krumlov, panovala na zimáku skvělá atmosféra, byla hokejová horečka, zimák praskal ve švech, což pokračovalo i několik sezón ve druhé lize. Do ní nás dotáhly výkony borců jako byli Okáč, Vavřina, Kounek. Trio Domkář, Tecl, Pokorný přišlo až po postupu do 2. ligy. To byli páni hokejisti. K tomu v bráně Filip Luňák z Hradce Králové. Přes 1 500 diváků chodilo na každý zápas. Neskutečný zážitky na tu dobu mám. Třeba když se poprvé vyhrálo v Brodě a v hledišti bylo 400 diváků z Pejru. Jó, to byly časy. Bohužel je to dávno pryč. Osobně bych radši chodil pořád na druhou ligu, s tím KP těžko říct. Hrát s odchovanci. A s kterými? Odchovanci hrajou za B tým a jsou tam pro smích. Stejně by ten tým musel být doplněn hráči z venčí, pokud by jsme tam chtěli hrát důstojnější roli. Ale jinak zajímavý příspěvek, na kterém je spousta pravdy.
   Kraro  | 27.02.2018, 08:44 | Nick | Datum | Reagovat
Na začátek mého příspěvku upozorňuji, že jde pouze o můj názor ...... Vzpomínáte na jména jako Domkař, Pokorný, Smetana, Tecl, kteří v začátcích za nás nastupovali v KP a pokračovali i v 2.lize? To byla krásná doba, plná nadšení, fandové chodili i na výjezdy se jezdilo. Hrát druhou ligu bylo finančně náročnější, občas do toho nějaký experiment jako mít třeba vlastní luxusní autobus, ale vše se překonalo a vždy se nějak tým dal dohromady. Pomyslný kalich si myslí již přetekl a příštím roce bychom se mohli objevit zase v KP. A bylo by to asi dobře, tímto cyklem si procházejí i naši sousedé v JH. Tým bude složen převážně z našich odchovanců, hrát se bude jen v sobotu, nebo neděli. A co je důležité, nebude to finančně tak náročné jako 2.liga. Ostatně v Pelhřimově působí 2 hokejové celky mládeže, rozpočet města není nafukovací a tak i na "A" mužstvo logicky bude méně peněz, což by ale i na KP mohlo stačit. Chodit bude lidí stejně jako na 2.ligu a věřím, že v KP budeme hrát důstojnější roli, než co se předvádělo za poslední roky v 2.lize. Sestava poslepovaná z různých týmů, do poslední chvíle se netušilo, kdo vlastně nastoupí atd. Určitě bude mnoho oponentů, že 2.liga je jiná prestiž, vyšší návštěvnost, atd. Ano to je pravda, ale musí na ní být hráčské a finanční zázemí.A to tady již nějakou dobu není. Neberte to prosím jako kritiku, to je jen realita, jsme malé město a různých sportovních oddílů je zde hodně a potencionálních sponzorů pomálu. Chodil jsem na KP, 2.ligu a zase budu chodit na KP a derby s Humpolcem bude mít náboj.
Můj příspěvek není nijak optimistický, vyjadřuje ale jen realitu, alespoň z mého pohledu.
R.K.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.