HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se zdarma nebo využijte výhody profi registrace.
Více čtěte níže

Info o povinné registraci mobilu

Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další diskuse:
   Tom7  | 01.02.2018, 18:58 | Nick | Datum | Reagovat
Tak včera to bylo poměrně tristní představení a po předešlých výborných výkonech i velké zklamání. Myslím, že jsme snad ani o tolik horším týmem nebyli, ale proměňování našich šancí, to bylo k uzoufání. A těch šancí nebylo málo. Samozřejmě, jejich brankář zachytal bravurně, ale stejně, v koncovce jsme si měli počínat daleko šikovněji. Třeba jako hosté, kteří dokázali proměnit téměř vše. Zlomem pak byl gól na 0:3 při naší dvojnásobný přesilovce, v tu chvilku i ti největší optimisté v hledišti věděli, že je po zápase. Škoda, tak příště bez školáckých chyb v obraně a s mnohem větší chladnokrevností při zakončení vyložených šancí...
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.