HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se zdarma nebo využijte výhody profi registrace.
Více čtěte níže

Info o povinné registraci mobilu

Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další diskuse:
   Tom7  | 04.01.2018, 15:26 | Nick | Datum | Reagovat
Se včerejškem spokojenost. I když jsem přesvědčen, že kluci dokážou hrát ještě lépe, nejdůležitější jsou body a ty jsme celkem bez problémů získali, Písek moc nekousal, čekal jsem těžší zápas. Nejvíc se mi líbil asi Míra Kopic, jeho gól v oslabení po skvělé individuální akci byl nádherný. Kromě tradičních opor bych vyzdvyhnul i výkon Davida Čermáka, ten kluk se mi fakt líbí. Je průbojnej, dokáže udržet puk, dostat se ke střele či do šance. Škoda, že když dal gól, kotel ani nedokázal vyvolat jeho jméno. To fandění včera celkově nějak vázlo, minule s Kolínem to bylo o sto procent lepší. Chápu, že v pár lidech se nedá udělat super atmosféra, ale když to jednou celkem jde, nevím, proč příště je to o tolik horší. Pro hráče pochvala, brankář výbornej, obrana se taky zvedá, byť v Nymburku jsme dostali výprask, ale to zlepšení tam vidím, i když několik hrubých chyb od obránců tam včera taky bylo. A útok super, i třetí pětka si dokáže vytvořit tlak či šance. Pokuď budem hrát v tomto složení i zbylé zápasy, tak nepochybuju, že na tom osmém místě vydržíme. A klidně zejména v domácím prostředí můžeme trápit i ty nejlepší mužstva...
   G.D.  | Pelhřimov | 04.01.2018, 09:05 | Nick | Datum | Reagovat
Včera to nebylo špatný, sice by se našly i pasáže hry, kdy jsme se dostávali zbytečnými chybami pod tlak, ale jinak si myslím, že jsme byli po většinu zápasu lepší a vyhráli zaslouženě! Vynikající Hlaváč v bráně, hlavně ten zákrok proti skoro jistému gólu za stavu 2:0 byl famózní! Konečně po dlooouhý době vítězství doma a posun na 8. flek. Kluci díky,udělali jste mi včera radost!
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.