HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se zdarma nebo využijte výhody profi registrace.
Více čtěte níže

Info o povinné registraci mobilu

Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další diskuse:
   Tom7  | 22.01.2018, 13:40 | Nick | Datum | Reagovat
V sobotu to byla hokejová lahůdka, která musela uspokojit i toho nejnáročnějšího diváka. První dvě třetiny hra kočky s myší, klidně to mohlo být sedm osm nula a nikdo by se nedivil. Skvělé individuální výkony, skvělý kolektivní výkon, bravo hoši! Po smolném gólu ve třetí třetině se sice Tábor probral z letargie, ale to už bylo dávno jasné, že body opět zůstanou doma. Ale o osmičku bude asi ještě boj, David servis taky dělá body, dost možná bude schůdnější cesta přes Klatovy, které poslední zápasy hrajou na dvě pětky, sobota dost napoví. Každopádně by byla velká škoda do PO neproklouznout, pokud vydrží forma prvním dvěma pětkám a brankář bude pořád takovej držák, mohly by to být s Brodem či Žďárem hodně zajímavý zápasy...
   gisbi  | 22.01.2018, 13:02 | Nick | Datum | Reagovat
Hoši děkujem za další výhru o to více cenější,že je proti Táboru.Chtěl bych pochválit hlavně D.Kasalého za to krásné clonění před brankou při přesilovkách a samozřejmě celej tým.HOŠI DĚKUJEM Smajlík ted ještě navázat v Klatovech a přivézt další bodíky.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.