HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se zdarma nebo využijte výhody profi registrace.
Více čtěte níže

Info o povinné registraci mobilu

Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další diskuse:
   Tom7  | 14.01.2018, 19:16 | Nick | Datum | Reagovat
Včera opět výborná práce. Proti velmi silnému soupeři kluci, ač v poměrně oslabené sestavě, podali výkon na hranici svých možností. I když byl soupeř hokejovější a chvilkama nás dost mačkal, tak díky ohromné bojovnosti všech hráčů jsme nakonec cenné vítězství urvali. Gólman opět excelentní, to je zeď, ten kluk chytá zatim opravdu výborně. Skvělý zápas odehrál Vláďa Port či tradičně Míra Kopic, který má formu jak hrom. Škoda, že nehraje Plášek. Apropo, neví někdo co s ním je? To by byla první pětka k neudržení. Ale i takhle hrajou dobře, Jihlaváci jsou pro tým velkým přínosem. Takže hoši děkujem za včerejší super zápas a vzhůru do dalších těžkých bitev Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.