HC LEDNÍ MEDVĚDI PELHŘIMOV
16.01.2017 | Tisková zpráva | Mládež

Staň se Medvědem! Týden hokeje v Pelhřimově


V pondělí 23. ledna 2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou HC Lední Medvědi Pelhřimov ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu v Pelhřimově akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Dvořáka, tel.: 731506803 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Tisková zpráva