20.12.2006 | Redakce | A-tým

Prohra v Písku

Utkání v Písku proti týmu IHC Písek skončilo pro Pelhřimov prohrou. První třetina 0:0, druhá třetina 0:2, třetí třetina 1:3, kdy za pelhřimovské mužstvo střelil branku Roman Domkář. Celková prohra 1:5.

Písek
s.n.o.p. arena Písek
20.12.2006
17:30
5:1
(0:0, 2:0, 3:1 )
Branky a nahrávky: 29. Filipi (F. Procházka, Hauer), 35. Filipi (Burkoň, Mošovský), 43. Filipi (Holec, Burkoň), 51. Burkoň (Kořánek, Míka), 54. Mošovský (Holec, Neckář) - 49. R. Domkář (Kubát) Rozhodčí: Würtherle - Orlický, Zavřel Vyloučení: 8:12 Využití: 3:0 Diváci: 400 Průběh utkání: 3:0,3:1,5:1

PIS: Pinkas - Svoboda, Veselý, Hauer, Burkoň, F. Procházka, Neckář - Řehoř, Míka, Kořánek - Mošovský, Mikeska, Holec - Kica, Kašpar, Pošmourný - Müller, Filipi, Maroušek

PEL: Chvátal - Bradáč, R. Domkář, Pavlík, Zikmund, Kubát, Beránek, Smetana, Koller, Plachý, Scrötter, Kraučuk, Petr, Musil, L. Domkář