28.10.2006 | Redakce | A-tým

Vítězství v Chrudimi!!!

Po 9 zápasech je tady konečně opět vítězství. Spartak Pelhřimov vyhrál 4:3 nad Chrudimí. První třetina skončila remízovým stavem 1:1. Druhou třetinu Spartak prohrál 0:1. Ve třetí třetině naši vyrovnali a zvýšili na 3:2, ovšem Chrudim po 20 sekundách vyrovnala a konečný stav po 3 třetinách byl 3:3. Nakonec přišlo prodloužení a v jeho 4. minutě střelil Vojtěch Němec vítězný gól! Těšíme se na další vítězství!

Chrudim
ZS Chrudim
28.10.2006
18:00
3:4 pr.
(1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 05:21 Beránek Pavel, 13:13 Němec Vojtěch (Plachý Tomáš), 33:50 Bělohlávek Petr, 43:39 Bradáč Jakub (Nakládal Ondřej, Němec Vojtěch), 56:21 Domkář Libor (Němec Vojtěch), 57:47 Hornyš Pavel, 03:48 Němec Vojtěch (Domkář Libor) Rozhodčí: Kubeš - Machač, Prokop Vyloučení: 7:10 Využití: 2:1 V oslabení: 0:0 Diváci: 500 Průběh utkání: 1:0,1:1,2:1,2:3,3:3 - 3:4

CHR: Němec, Konta, Fejgl, Jančařík (A), Heřmanský, Mečiar, Kvaššay, Hornyš, Beránek (A), Pospíšil (C), Králíček, Prachař, Zadina, Lubina, Horák, Janda, Bělohlávek

PEL: Kaiseršot Jakub, Koutský Vladislav, Bradáč Jakub, Dvořák Jakub, Klapka Lukáš, Plíhal Jakub, Domkář Libor, Frühauf Aleš, Krča Michal, Kubát Jiří, Moucha Marek, Musil Radek, Nakládal Ondřej, Němec Vojtěch, Petr Václav, Plachý Tomáš, Schröter Michal, Topol M