01.10.2007 | Pavel Adam | A-tým

Kozlové si vezou z Pelhřimova 3 body

V neděli Spartak nestačil na hosty z Kolína a prohrál tak porprvé v základní hrací době. Utkání probíhalo od začátku ve velmi vysokém tempu. Z pohledu diváka byla asi nejzajímavější první třetina, ve které vstřelili oba soupeři po dvou gólech. Na začátku druhé třetiny se soupeři rychle ujali vedení a nikdo asi nečekal, že Komárkova trefa bude znamenat 3 body pro Kolín, dvě minuty před koncem zprava prostřelil našeho Adamce hostující Adamec a potvrdil konečnou výhru Kolína.

ZS Pelhřimov
30.09.2007
17:00
2:4
(2:2, 0:1, 0:1)
Kolín
Branky a nahrávky: 5. Anderle (Plch), 20. Digrin - 15. Kubišta (Adamec), 16. Šindler (Kubát), 22. Komárek (Pomichálek), 58. Adamec (Kubišta). Rozhodčí: Vampola - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 500. Střely na branku: 21:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.

PEL: Adamec – Kašpar, Meloun, Beránek, Plch, Prostředník, Smetana – Hrbatý, Plachý, Tecl – Šejnoha, Anderle, Nermuť – Digrin, Hadrava, Němec – Špatenka

KOL: Melna - Rejthar, Procházka, Komárek, Hrčka, Heřmanský - Šindelář, Šebesta, Taragel, Pomichálek, Pelán, Miška, Kubišta, Kubát, Hruška, Grill, Čtvrtečka, Adamec