05.12.2018 | Jaroslav Wollmann | A-tým

Junioři marně dotahovali náskok Krumlova

V sobotu 1. prosince cestovali svěřenci Richarda Adama do Českého Krumlova. Domácí vyhráli úvodní třetinu těsně 1:0. Ve druhé třetině se sice hosté dokázali prosadit, ale pouze jednou, naopak domácí skórovali dvakrát. Junioři Pelhřimova se v poslední dvacetiminutovce vždy dostali na dostřel, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Svému soupeři tak podlehli 3:5. Dva body za gól a asistenci si v zápase připsal Filip Křišta.

Český Krumlov

01.12.2018

5:3
(1:0, 2:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 12. Hakl (Fučík, Řepa), 25. Fučík (Hakl), 36. Řepa, 53. Řepa (Hakl, Lochmann), 60. Hakl (Lochmann) - 36. Doležal (Březina, Křišta), 44. Winkler (Vaněk, Brož), 55. Křišta (Augusta). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.

CKR: Kalista - Kozák, Lochmann, Klíma, Dvořák, Šulista - Král, Lefan, Lamač, Hanák, Řepa, Hakl, Lakomý, J. Korytar, P. Korytar, Fučík, Papoušek

PEL: Krejčí - Kratochvíl, Křišta, Brož, Winkler, Sapík, Nosek - Doležal, Kochrda, Machovský - Augusta, Březina, Buzek - Vaněk, Martinů