06.01.2018 | Daniel Lhotský | A-tým

Nový rok změnu nepřinesl, Medvědí rezerva opět padla

Na nový rok odcestoval rezervní tým Ledních Medvědů k dalšímu utkání, tentokrát na led bývalého druholigového týmu z Milevska. Domácí měli utkání od samotného úvodu zcela pod kontrolou a ve 40. minutě vstřelili svému soupeři již desátý gól. Dvě proměněná trestná střílení ve třetí třetině tak byla pouze slabou náplastí na celkové prohře 3:11.

Milevsko

06.01.2018
17:00
11:3
(5:0, 5:1, 1:2)
Pelhřimov B

Branky a nahrávky: 6. Radosta (Bílek, Fencl), 9. Sláma (Buriánek), 10. Müller (Hamerle, Nevolný), 14. Radosta (Suchan), 15. Čunát (Štych), 21. Hamerle (Fencl, Štych), 25. Sláma (Pletka, Havran), 33. Sláma (Müller), 33. Nevolný (Pouch, Müller), 40. Suchan (Nevolný), 43. Bílek (Fencl) - 25. Barták (Zadražil), 59. J. Vrátný (TS), 60. Barták(TS)

MIL: Panec (od 21. Kolář) - Čunát, Havran, Jíška, Štych, Votruba, Hošek - Nevolný, Müller, Hamerle (od 33. Pouch) - Novotný, Suchan, Fořt - Bílek, Radosta, Fencl - Sláma, Buriánek, Pletka

LMB: Urban - Cerhán, Doubek, Hráček, D.Vrátný - Moucha, J.Vrátný, Buchta - Barták, Zadražil, Knězů - Nikodým