05.11.2017 | Tomáš Bečka | A-tým

Humpolec rozhodl derby ve druhé třetině

Krajská soutěž nabídla první derby sezony, když B-tým odcestoval na led nedalekého Humpolce. Jiskra se ve třinácté minutě ujala vedení zásluhou bývalého pelhřimovského obránce Zdeňka Jelínka. Další branky začaly padat až ve druhé dvacetiminutovce. Domácí jich nastříleli rovnou pět, čímž si vytvořili dostatečný náskok k zisku tří bodů. V barvách hostů se totiž trefil jen David Šulák. Poslední část nabídla opět jen jednu trefu, a to z hole pelhřimovského Jana Doubka. Medvědi tak stále čekají na první výhru a po této prohře už v součtu předchozích osmi kol inkasovali sto tři branek. V neděli 12. listopadu pak Šádův celek přivítá desátý Vimperk.

HC Humpolec

04.11.2017
17:00
6:2
(1:0, 5:1, 0:1)
Pelhřimov B

Branky a nahrávky: 13. Jelínek (Hřeben), 21. Hřeben (Dvořák), 22. Hubata (Kavka), 24. Kavka (Jelínek), 30. Hubata (Hadrava), 31. Dolejš (Zeman) – 29. Šulák (Hráček), 43. Doubek (Beníšek), Rozhodčí: Zíka – Kubíček, P. Bělohlav ml., Vyloučení: 4:4, navíc Zadražil, D. Vrátný (Pelhřimov) oba 10 minut.  Využití: 1:0. Diváků: 200.

HUM: Jan Zour – J. Šerák, Loučka, Zd. Jelínek, Hadrava – Š. Prokop, D. Hřeben, T. Dvořák, Kavka, Mart. Jelínek, Hubata, Brázda, Dolejš, Zeman

LMB: M. Urban – Linhart, Hráček, Cerhan, J. Doubek – Šulák, J. Vrátný, Nikodým, Svoboda, Zadražil, Buchta, od 21. navíc Beníšek