24.09.2017 | Tomáš Bečka | B-tým

Hořký start do nové soutěže. Rezerva vysoko podlehla Radomyšli

Prohra 2:14. Takový výsledek si pelhřimovský B-tým na začátek své pouti krajskou soutěží jistě nepředstavoval. Radomyšl se ujala vedení už ve druhé minutě a od té doby trpělivě navyšovala své skóre. Po první dvacetiminutovce vedli domácí už o pět branek, čímž definitivně rozhodli o svém vítězství. Největší hvězda Sokolu, bývalý extraligový hráč Pavel Kašpařík, nastřádal za šedesát minut čtyři asistence. Lední Medvědi vstřelili své dvě branky až na samotném konci zápasu.

Radomyšl

23.09.2017
16:00
14:2
(5:0, 3:0, 6:2)
Pelhřimov B

Branky a nahrávky: 2. Mošovský (R. Volf ml.), 6. J. Slavík, 8. Jungbauer (P. Procházka, R. Volf ml.), 11. Mošovský (Jungbauer, Kica), 18. J. Řehoř (Kica, Vejda), 23. P. Procházka (Mošovský, R. Volf ml.), 25. R. Volf ml. (Kašpařík), 36. J. Řehoř (Kašpařík, P, Březina), 48. Vejda (F. Procházka), 48. Hovora (Mošovský, P. Procházka), 49. R. Volf ml. (Kašpařík, Šimoník), 51. Kica (Hovora, Kašpařík), 57. Kica (J. Řehoř, F. Procházka), 60. Jungbauer (Vejda) – 56. Barták (Zadražil), 58. Barták (T. Beníšek, Zadražil), Rozhodčí: D. Urban – Maxa, Oudes. Vyloučení: 8:2, navíc J. Slavík (Radomyšl), Klaga, Linhart (Pelhřimov) všichni 5 minut + do konce, P. Procházka, Vejda (Radomyšl) oba 10 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 3:0. Diváků: 74.

RAD: T. Kavka – Vejda, F. Procházka, R. Volf ml., P. Procházka, Burkoň, Pěnička – J. Řehoř, Šimoník, J. Slavík, Kašpařík, Hovora, Mošovský, P. Březina, Jungbauer, Kica

LMB: M. Urban – Linhart, J. Doubek, Kroupa, Hráček – Barták, Zadražil, T. Beníšek, Buchta, Nikodým, Cerhán, Klaga