29.08.2017 | Redakce | A-tým

Žihadla nastřílela Medvědům osm branek

S několika hráči na zkoušku nastoupili Lední Medvědi k utkání na třebíčském ledě proti Moravským Budějovicím a zápas se nevyvíjel vůbec podle představ trenéra Dvořáka. Od první minuty se do branky poprvé postavil Michael Formánek a start neměl jednoduchý. Již v sedmé minutě se dostali domácí do vedení a rozdílem jedné branky skončila první perioda. Ve druhé třetině přidali obě mužstva po třech brankách, ale poslední periodu plně ovládli Žihadla, která přestřílela Medvědy celkově 8:3.

Moravské Budějovice

29.08.2017
18:00
8:3
(1:0, 3:3, 4:0)

Branky a nahrávky:7. Mikeš (Havel, Čermák), 21. st. (Havel, Mikeš), 23. Havel (Čermák), 33. Lupač (Matějka, Krutiš), 41. Havel (Mikeš), 46. Matějka (Kliment), 47. Kabelka (Havel, Mikeš), 58. Horký (Havel, Čermák) – 21. Kohut (Kasalý), 25. Zmeškal (Hladil), 32. Vysloužil (Votápek).

MOR: Šoustal (Vacek) – Čermák, Kabelka, Wasserbauer, Kliment, Sobotka, Pelikán, Pucher ml – Havel, Mikeš, Pucher st, Matějka, Krutiš, Lupač, Všetečka, Horký, Hačecký, Niederhafner

PEL: Formánek (Hamalčík) – Kubát, Port, Kohut, Kalenda, ladil, Samuel – Bezděk, Kopic, Šulák, Votápek, Kasalý, Vysloužil, Nykodým, Zmeškal, Hadrava, Adam, Kosnar.