28.10.2017 | Tomáš Bečka | A-tým

Mocný finiš nestačil, Pelhřimov se vrací bez bodu

Posilněni důležitou výhrou nad Táborem se vydali pelhřimovští hokejisté vstříc dalšímu zápasu do Klatov. Domácí se sice na začátku šestnácté minuty ujali vedení, ovšem na konci toho samého časového období vyrovnal Kopic. Po druhé třetině se již zdálo být utkání rozhodnuté, neboť v této části vsítili Vostřákovi svěřenci tři branky, čímž se dostali do bezpečného náskoku, který po dvaceti sekundách hry třetí dvacetiminutovky ještě vylepšili. Ovšem Pelhřimovští nesložili zbraně a třemi brankami v rozmezí osmi minut třikrát překonali Sochůrka. Vyrovnávací branku však nestihli, a tak tři body zůstávají na západě Čech.

Klatovy

28.10.2017
17:30
5:4
(1:1, 3:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 16. Heldák (Furch, Kokoška), 24. Polívka (Vlček, Topinka), 34. Polívka (Uhlík, Topinka), 38. Houfek (Walter, Leština), 41. Topinka (Uhlík, Walter) – 16. Kopic (Pospíchal, Vysloužil), 47. Kasalý F. (Marek Hadrava), 49. Marek Hadrava (Kopic, Plachý), 55. Plachý (Vysloužil, Kasalý F.). Rozhodčí: Hucl - Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 220

KLT: Sochůrek (Plánička) – Walter, Polívka, Mrázek, Leština, Kubík – Uhlík, Topinka, Vlček, Heldák, Furch, Kokoška, Bouček, Vondrák, Houfek

PEL: Šoustal (Urban) – Port, Kohút, Rudy, Srdínko, Pospíchal, Svoboda, Plachý, Kopic, Vysloužil, Martin Hadrava, Marek Hadrava, Kasalý, Votápek, Kaminsky, Šulák, Osčádal